ZDIEĽAŤ

Mobilné zariadenia sú všade, predpokladá sa, že počet používateľov mobilných telefónov dosiahne v roku 2018 viac ako 4,7 miliardy, pričom viac ako 60% svetovej populácie už mobilný telefón vlastní. Dvaja z troch používateľov v súčasnosti mobilné zariadenia, resp. smartfóny využívajú pre stále rozmanitejší súbor aplikácií.

Jednou z aplikácií, pri ktorých vidíme nárast, je možnosť používať mobilné zariadenia ako kľúče na prístup k zabezpečeným budovám, miestnostiam alebo konkrétnym oblastiam.

Podľa správy spoločnosti Gartner približne 20% organizácií očakáva, že do roku 2020 budú môcť prispôsobiť používanie inteligentných telefónov ako alternatívu tradičných fyzických prístupových kariet.

Jedným z dôvodov vysokého očakávaného rastu využívania inteligentných telefónov ako kľúčov kontroly digitálneho prístupu je to, že mobilná technológia je už široko používaná na identifikáciu, autentifikáciu, autorizáciu a zodpovednosť v počítačových informačných systémoch.

Ďalším dôvodom je, že používanie mobilných zariadení ako kľúčov sa dokonale prispôsobuje mobilným preferenciám dnešných pracovných síl. Používanie mobilných zariadení ako kľúčov nielenže prináša pohodlný používateľský zážitok. Pomáha tiež zvýšiť prevádzkovú efektivitu a spokojnosť dnešných pracovných síl. Je to dôležitejšie, pretože pre spoločnosti je nákladovo efektívnejší a jednoduchší spôsob spravovania identifikačných údajov, pretože eliminuje množstvo manuálnych úloh súvisiacich s manipuláciou, tlačením, distribúciou a likvidáciou kariet fyzickej identity.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications
Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme.

S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokAxis nástroje _ Všetko čo potrebujete
Ďalší článokInformované ale nepripravené. Firmy sa snažia budovať svoju kybernetickú obranu
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ