ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Axis predstavila svoje aktualizované online nástroje, ktoré ponúkajú integrátorom a ostatným zainteresovaným stranám príležitosť nájsť správne komponenty pri navrhovaní monitorovacích systémov. Nástroje pomáhajú šetriť čas v každej fáze projektu, od návrhu cez ponuku až po inštaláciu a údržbu.

Zamerané na používateľskú skúsenosť

Axis nástroje sú navrhnuté tak, aby vyhovovali požiadavkám zákazníkov v reálnom čase užívateľsky prívetivým spôsobom. Získate oveľa lepší prehľad, ktorý uľahčuje hľadanie nástroja, ktorý potrebujete pre konkrétnu úlohu.

Na zlepšenie orientácie sú nástroje rozdelené do štyroch podkategórií:
Vyhľadávanie a porovnávanie produktov
Plánovanie a dizajn systému
Inštalácia a správa systému
Súbory na prevzatie a pluginy

Vyhľadávajte a porovnávajte produkty

Ako naznačuje názov, nástroje v tejto kategórii vám pomôžu nájsť, porovnať a vybrať správne komponenty vášho monitorovacieho systému. Pozrime sa na niektoré nástroje.

Nástroj výber produktu je priebežne aktualizovaný tak, aby zahŕňal všetky dostupné produkty spoločnosti Axis a stal sa tak veľmi komplexným a užitočným nástrojom. Používajte ho ako online katalóg, aby ste získali okamžitý prístup k funkciám produktov. Môžete filtrovať svoje vyhľadávania a porovnávať produkty, čo ešte oveľa jednoduchšie a rýchlejšie nájde ten správny požadovaný produkt.

Nástroj výber príslušenstva vám pomôže nájsť správne príslušenstvo pre vaše kamery. Zabezpečuje hladší inštalačný proces a menej prerušení spôsobených napríklad nesprávnou špecifikáciou montáže alebo napájania.

Plánovanie a dizajn

Keď potrebujete pomôcť pri plánovaní a optimalizácii vášho monitorovacieho systému, nájdete tu správne nástroje. Či už ide o umiestňovanie prvkov, pokrytie kamier alebo o výpočet požadovaného úložného priestoru a šírky pásma.

Axis-nástroje-Všetko-čo-potrebujete

AXIS Site Designer je nástroj na navrhovanie monitorovacích systémov všetkých veľkostí. Poskytuje obrovské príležitosti na zníženie času pri tvorbe cenových ponúk. Zjednodušuje výber komponentov a umožňuje účinne vyriešiť konkrétne úlohy, ako napríklad výber a umiestnenie správnych kamer na sledovanie v rôznych oblastiach s použitím správneho príslušenstva.
Je ľahké vytvárať, tlačiť a zdieľať dokumentáciu a cenové ponuky. A ak zákazník zmení špecifikáciu v polovici plánovania, môžete aktualizovať cenovú ponuku za pár minút. Ušetrí to nielen veľa času, ale môžete vytvoriť viac projektov paralelne a zvýšiť tak šance na úspešnosť vo výberovom konaní.

Ďalšou výhodou je, že môžete pracovať s neobmedzeným počtom projektov. Vytvorte si vlastné knižnice a znovu použite existujúce riešenia, aby ste ušetrili ešte viac času pri zacielení na nových zákazníkov.

Axis-nástroje-Všetko-čo-potrebujete

CAD Softvér. Ak plánujete svoj bezpečnostný systém v aplikáciách Autodesk Revit, Trimble SketchUp alebo Microsoft Visio, môžete použiť voľné Axis pluginy, aby ste do návrhu zahrnuli modely kamier. Tieto modely vám pomôžu získať profesionálnejší produkt s rôznym stupňom zložitosti, od 2D tvarov kamery až po celé rodiny kamier v 3D a pomáhajú vám lepšie vizualizovať napríklad pokrytie kamery alebo nastavenie zorného poľa od konkrétnej kamery.

Inštalácia a správa systému

Aktualizácia a udržiavanie monitorovacích systémov, najmä veľkých systémov s množstvom rôznych komponentov, môže byť zložité a časovo náročné. A určite nechcete ohroziť bezpečnosť vášho systému. Tu je len niekoľko nástrojov, ktoré umožnia aktualizáciu a optimalizáciu zariadení a systémov – rýchlo, jednoducho a nákladovo efektívne.

Axis-nástroje-Všetko-čo-potrebujete

AXIS Device Manager zjednodušuje inštaláciu a správu všetkých zariadení vo vašom monitorovacom systéme, od konfigurácie nových zariadení až po inštaláciu inovácií v existujúcom systéme. Napríklad namiesto toho, aby ste museli aktualizovať zariadenia jednotlivo, môžete to robiť v dávkach na jednom mieste alebo zvládnuť niekoľko tisíc zariadení na viacerých miestach, čo šetrí čas a vyrieši váš problém.

AXIS Optimizer for Milestone XProtect je sada doplnkov, ktorá vám poskytuje rýchly a jednoduchý prístup k všetkým vstavaným funkciám kamery v jedinej jednoduchej inštalácii. Pluginy zahŕňajú dewarping, radar management a správu návštevníkov. Milestone je jedným z najväčších globálnych softvérových partnerov spoločnosti Axis pre správu videa.

Súbory na prevzatie a pluginy

Stránka na nástroje a pluginy Axis. Dostupné na jednom mieste, aby boli pre vás prístupnejšie. Všetky je možné si zadarmo stiahnuť do vášho laptopu alebo počítača.
Navštívte stránky nástrojov Axis a zistite, ako vám môžeme pomôcť ušetriť čas a uľahčiť prácu bez ohľadu na fázu a úlohu projektu.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications
Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme.

S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokEfektívne inteligentné mesto
Ďalší článokPoužívanie inteligentných telefónov na kontrolu prístupu
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ