ZDIEĽAŤ

Hanwha Techwin opäť rozšírila rad svojich kamier Wisenet X o štvoricu nových nerezových kamier.

Dome kamery s vysokou odolnosťou voči korózii a kyselinám boli navrhnuté na použitie v náročnom priemyselnom prostredí, kde sa vyskytujú chemikálie, rovnako tak ako v doprave a pre použitie v pobrežných oblastiach s výskytom slanej vody.

Nové dome kamery na oceňovanej otvorenej platforme Wisenet X, vyrábané zo štandardnej nerezovej ocele SUS316L, disponujú mnohými pokrokovými prvkami výbavy. Rad Wisenet X pri svojom uvedení v roku 2017 nastolila nový štandard kamier s vysokým rozlíšením. Kamery Wisenet sa opierajú o najvýkonnejší DSP chipset, ktorý sa kedy v kompletnej produktovej rade kamier objavil, a môže sa pochváliť celosvetovo najlepším rozsahom WDR (až 150 dB) a súčasne najlepším motorizovaným varifokálním objektívom pre podmienky zníženej viditeľnosti (F 0,94).

Kamery radu Wisenet X ďalej podporujú technológiu kompresie H.265 a technológiu doplnkovej kompresie obrazu WiseStream II, ktorá dynamicky riadi spôsob kódovania, a vyvažuje tak úroveň kvality a kompresie v závislosti na pohybe v snímanom obraze. Technológia WiseStream II v kombinácii s kompresným formátom H.265 potom oproti súčasnej technológii H.264 účinne znižuje nároky na šírku pásma až o 99%. Nové kamery Hanwha Techwin radu Wisenet X vďaka tomu vykazujú jedny z najnižších nárokov na šírku pásma.

Štvorica nových modelov:

Sieťová PTZ dome kamera Wisenet XNP-6320HS, 2 MPx, 32x optický zoom
Dome kamera Wisenet XNV-6120RS, 2 MPx v anti-vandal prevedení s IR prisvietením
Dome kamera Wisenet XNV-6080RS, 2 MPx v anti-vandal prevedení s IR prisvietením, motorizovaný varifokálny objektív
Dome kamera Wisenet XNV-8080RS, 5 MPx v anti-vandal prevedenie s IR prisvietením

„Tieto nové nerezové modely sme vyvinuli v reakcii na potreby koncových používateľov s využitím v náročných prevádzkových podmienkach, ktorí chcú využívať výhody pokrokových technológií zabudovaných do radu Wisenet,“ uviedol Bob (H.Y.) Hwang Ph.D., podnikový riaditeľ spoločnosti Hanwha Techwin Europe.

„Systémoví integrátori vykonávajúci inštalácie týchto robustných dome kamier tak môžu bezpečne robiť s vedomím, že výsledné riešenie bude efektívne, či už ide o potreby zabezpečenia, ochranu zdravia a bezpečnosti či sledovanie výroby.“

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Hanwha Techwin Europe

O spoločnosti Hanwha Techwin

Spoločnosť Hanwha Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Hanwha Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Hanwha Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokÚloha GDPR pri poskytovaní inteligentnejšieho a bezpečnejšieho sveta
Ďalší článokEfektívne inteligentné mesto
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ