ZDIEĽAŤ

Rastúca sofistikovanosť sieťových audio technológií a schopnosť priniesť výhody zvuku do čoraz väčšieho počtu prostredí nevyhnutne viedla k zložitejšiemu usporiadaniu audio zariadení.

Spoločnosť Axis Communications predstavila zariadenie AXIS Audio Manager C7050 ako jediný bod pre správu audia pre rozsiahlejšie a pokročilejšie systémy, čo spoločnostiam umožnilo zvýšiť výhody audia v oblasti bezpečnosti, a lepšieho zážitku so zvukom na pozadí.

AXIS Audio Manager C7050 Server ponúka kompletný balík pre správu zvuku, ktorý zahŕňa hardvér aj softvér. Umožňuje používateľom spravovať a riadiť všetky svoje sieťové zvukové zariadenia z jedného používateľského rozhrania vrátane sieťových reproduktorov a mikrofónov. Jednoduchá inštalácia a prevádzka robí z AXIS Audio Managera ideálny nástroj pre centrálnu správu audio obsahu a plánovanie vo väčších a pokročilejších audio zariadeniach, ktoré sa dajú nájsť napríklad v maloobchodnom alebo vzdelávacom prostredí.

Dokonalá škálovateľnosť a flexibilita

AXIS Audio Manager umožňuje jednoduchú a efektívnu správu zón, aby vyhovovala individuálnym potrebám lokality. Maloobchodný reťazec môže napríklad definovať rôzne zóny pre každé geografické miesto a jeho špecifické oblasti. Pri správe zón môže používateľ vysielať hudbu, nahraté alebo živé oznamy do jednej, viacerých alebo všetkých zón podľa potreby. To umožňuje používateľom naplánovať ideálny mix oznámení, reklám a hudby na pozadí v priebehu dňa, týždňa a roka. Obsah je možné spravovať centrálne, z ústredia alebo lokálne na konkrétnej prevádzke.

Rýchla inštalácia a jednoduché použitie

AXIS Audio Manager nevyžaduje žiadne komplikované programové vybavenie a komunikuje so všetkými IP audio zariadeniami, ktoré sa automaticky pripájajú cez sieť LAN / WAN. Užívatelia môžu kontrolovať celý svoj sieťový audio systém s použitím počítača, tabletu alebo telefónu, plánovanie vysielania vopred nahraných skladieb, ovládanie hlasitosti zvuku a sledovania prevádzky zariadenia:
Systém ponúka 24/7 prehľad o stave všetkých pripojených zariadeniach, takže chyby môžu byť identifikované okamžite.

Håkan Hansson, globálny produktový manažér spoločnosti Axis Communications, povedal:
„Hoci používanie zvuku nie je nové, pokroky v sieťových technológiách znamenajú, že je flexibilnejšie ako kedykoľvek predtým. Táto flexibilita znamená, že výhody zvuku pri zlepšovaní bezpečnosti a vytváraní najlepších možných skúseností zákazníkov realizuje čoraz väčší počet organizácií. AXIS Audio Manager zabezpečuje bezproblémové ovládanie naprieč celým naším audio portfóliom a stane sa, mozgom vašej audio infraštruktúry.“

AXIS Audio Manager poskytuje jediný bod riadenia v celej rade sieťových audio zariadení spoločnosti Axis, ktorá zahŕňa:

• Axis sieťové reproduktory: kompletné, vysoko kvalitné audio systémy v jednej jednotke umožňujúce živé a plánované oznámenia a hudbu na pozadí

• Reproduktor AXIS Network Horn: vonkajšia reproduktorová húkačka, ktorá je súčasťou kompletného monitorovacieho riešenia

• AXIS 2N SIP Mic: konzola so sieťovým mikrofónom s konfigurovateľnými tlačidlami, ktoré premieňajú sieťové reproduktory na plný systém verejných adries

• AXIS Network Audio Bridge: pripojenie a kombinovanie analógového a sieťového zvuku na vysielanie oznamov a hudbu z ľubovoľného zdroja, ochrana existujúcich investícií

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870
Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications
Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme.

S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokForenzné detaily v náročných svetelných podmienkach
Ďalší článokVýhody audia v monitorovacom systéme
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ