ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Axis Communications predstavuje dva modely špeciálnych kamier na použitie v rohových priestoroch, ktoré spĺňajú konkrétne požiadavky na použitie. Sieťová kamera AXIS P9106-V má dizajn, ktorý je ideálny pre inštaláciu vo výťahoch. Kamery s rozlíšením 3 MPx sú špeciálne navrhnuté pre optimalizované pokrytie z rohu k rohu. Kamery pokrývajú až 130° horizontálne a 95° vertikálne bez mŕtveho bodu.

„V prípade špeciálnych aplikácií, ako je monitorovanie výťahov, naši klienti čelia veľmi špecifickým výzvam a snažia sa dosiahnuť špecifické výhody, ktoré sa bežne nevyskytujú u štandardných produktoch dostupných na trhu,“ povedal Michael Chen, Axis Communications.

„Vďaka našej silnej partnerskej sieti na celom svete sme schopní spolupracovať so systémovými integrátormi a koncovými používateľmi, aby sme zabezpečili, že naše návrhy nových kamier budú slúžiť ich potrebám a presahujú ich očakávania v oblasti estetiky, použiteľnosti a trvanlivosti. Pri našej odhodlanosti inovovať a vytvárať kamery pre dlhodobé použitie sme hrdí na to, že prezentujeme tieto dve nové špeciálne kamery, ktoré pomôžu našim klientom využiť našu technológiu v ešte väčšej miere.“

Model z brúsenej ocele je navrhnutý tak, aby sa hodil do elegantného výťahového prostredia, napríklad v komerčnom prostredí. Kamera nemá žiadne viditeľné skrutky a poskytuje elegantný dizajn.

Michael dodáva: „Konkrétne v aplikácii výťahu zákazníci vyjadrili ťažkopádne postupy, ak by údržba kamery vyžadovala prístup z vnútra výťahovej šachty. Aby sme to vyriešili, navrhli sme, aby bola kamera plne prístupná z vnútra výťahu, čím sa skracuje čas a náklady na údržbu, pričom kamera zostane kompaktná a diskrétna, aby sa zmestila do elegantných priestorov.“

Tieto nové rohové kamery sa dajú ľahko inštalovať, vďaka inovatívnym tesneniam na skrutky. Prichádzajú tiež vopred prednastavené a pomáhajú inštalátorom dokončiť nastavenie rýchlo a správne, čo znižuje náklady na inštaláciu.

Oba modely majú IK10 a IP66 na ochranu pred nárazom, nečistotami a prienikom vody. Sú kompatibilné s viacerými možnosťami pripojenia, ktoré umožňujú inštaláciu v prostredí, kde sú požiadavky na infraštruktúru jedinečné. Vyberte si medzi: PoE, PoE over Coax a PoE cez 2-vodičové pripojenia. Druhá z nich je bežná, napr. v pojazdových kábloch pozdĺž výťahových šácht.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870
Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications
Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme.

S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokNové kamery AXIS Q17 s výnimočnými detailmi na ľubovoľnú vzdialenosť
Ďalší článokForenzné detaily v náročných svetelných podmienkach
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ