ZDIEĽAŤ

Stále viac priemyselných odvetví vyžaduje monitorovacie kamery s vysokou úrovňou priblíženia s cieľom identifikovať tváre, odhaliť poznávacie značky alebo reagovať na nehody. Ak chcete riešiť túto potrebu, Axis Communications vyvinula sieťové kamery AXIS Q1785-LE a AXIS Q1786-LE, nové kamery s najvyššou kvalitou a s 32-násobným priblížením a optimalizovaným IR pre vnútorné aj vonkajšie použitie.

Vďaka 32-násobnému priblíženiu môžu byť kamery inštalované vo významnej vzdialenosti od cieľovej oblasti, a napriek tomu prinášajú vysoko kvalitné video na identifikáciu detailov v scéne. Napríklad, ak monitorujete kruhový objazd, kde nie je možná montáž, kameru môžete umiestniť viac ako 260 metrov a stále jasne ukážete detaily, ktoré nie sú viditeľné voľným okom, napríklad registračné značky automobilov. Robustné kamery majú aj hliníkové puzdro odolné proti nárazu a odolávajú širokému teplotnému rozsahu.

Kľúčové funkcie radu AXIS Q17:

• Vysokokvalitné zachytenie obrazu s AXIS Q1786-LE s rozlíšením 4 MPx 50/60 fps
• Optimized IR pokrývajúce až 80 metrov
• IP66, IP67 a NEMA 4X, rovnako ako krytie podľa IK10
• Elektronická stabilizácia obrazu, detekcia nárazov, profily scén a odhmlievanie
• Predinštalovaná AXIS Motion Guard, AXIS Fence Guard a AXIS Loitering Guard
• Rozsah teplôt od -40 ° C do +60 ° C (-40 ° F až +140 ° F)
• Forenzné WDR, Lightfinder a Zipstream

Kamery sú optimalizované pre sledovanie diaľnic alebo križovatiek, ako aj pre všeobecný dohľad nad mestami. Napríklad kamery využívajú koridor formát, ktorý špecificky zachycuje vertikálne scény, napríklad dlhé ulice alebo obvody. Tento zaostrený pohľad prináša podrobnejšiu scénu, než by sa dosiahlo panoramatickým záberom.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870
Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications
Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme.

S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokDokonalá kvalita obrazu z panoramatických kamier série AXIS P38
Ďalší článokSieťové kamery Axis určené pre inštaláciu do rohu
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ