ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Axis Communications predstavila svoju novú sieťovú kameru AXIS P3807-PVE s príslušenstvo AXIS T94V01C s dvojitou kamerou. Sieťová kamera využíva štyri snímače na dosiahnutie bezproblémového 180 ° horizontálneho a 90 ° vertikálneho prehľadu na odstránenie mŕtvych miest. Pri spojení so systémom AXIS T94V01C ponúka riešenie 360 ° pokrytie, ktoré je mimoriadne užitočné v sektore dopravy, obchodu a monitorovania v mestách.

Kľúčové funkcie AXIS P3807-PVE:

• Dokonalá kvalita obrazu
• Rozlíšenie 8 MPx
• Lightfinder a Forenzná WDR
• Tehnológia Zipstream pre zníženie šírky pásma a potreby úložiska
• Prednastavené pozície kamery a široká škála možností inštalácie
• Vrátane ochranného štítu

Tieto produkty poskytujú nižšie celkové náklad, pretože multisenzorové kamery znižujú počet potrebných kamier, čím znižujú náklady spojené s inštaláciou, a softvérom pre správu videa. Je ideálna pre veľké priestory, ako sú centrá miest, parky, vlakové stanice a školské areály.


AXIS P3807-PVE


AXIS P3807-PVE

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870
Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications
Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme.

S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokAnalýza audia
Ďalší článokNové kamery AXIS Q17 s výnimočnými detailmi na ľubovoľnú vzdialenosť
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ