ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Hanwha Techwin, ktorá pôsobí na globálnom trhu v oblasti bezpečnosti, predstavila 2 typy kamier Flateye IR s 2 a 4 Mpx (QNE-6080RV, QNE-7080RV).

Novopredstavená kamera Flateye používa plochý objektív, ktorý nepotrebuje kupolový kryt. Najlepšou vlastnosťou tejto novej kamery je, že znižuje odraz infračervenej difrakcie, ktorá rozptýli svetlo a rieši problém s vlhkosťou, spôsobený teplotnými rozdielmi medzi kamerou a okolím. Keďže neexistuje žiadna krycia kupola, vylučuje problém, keď je obraz znehodnotený vonkajšími vplyvmi alebo poškriabaním. Takéto prevedenie tiež umožňuje rýchlejšiu inštaláciu, pretože nie je potrebné odstrániť a namontovať kupolový kryt.

Nový produkt je vybavený 3,1 x zoom (3,2 – 10 mm) motorizovaným objektívom s premenlivým ohniskom. Výkon vstaveného IR prísvitu umožňuje rozpoznanie objektov do vzdialenosti až 30 metrov v noci. Čistý obraz v nepriaznivých podmienkach, ako je hmla alebo smog, je zabezpečený pomocou funkcie detekcie zahmlenia, korekcie zakrivenia šošoviek (LDC) a 120dB WDR pre jasné a detailné monitorovanie. Okrem toho funkcia Hallway view umožňuje efektívne sledovanie úzkych a dlhých priestorov, ako sú chodby, tunely a priechody, bez akéhokoľvek orezávania obrazovky.

WiseStream, proprietárna technológia spoločnosti Hanwha Techwin, môže byť použitá na zníženie šírky pásma a zlepšenie efektívnosti ukladania videa, čím sa ušetria náklady na budovanie sieťových systémov.

Hanwha Techwin uviedla, že „nová plochá dome kamera s vysokým rozlíšením vyrieši existujúce problémy, ako je fenomén rozptylu svetla, tvorba vlhkosti a znečistenie šošoviek, čo má za následok čisté a prehľadné sledovanie a maximálnu spokojnosť zákazníkov“.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Hanwha Techwin Europe

O spoločnosti Hanwha Techwin

Spoločnosť Hanwha Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Hanwha Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Hanwha Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokAxis Guardian, cloudová platforma služieb od Axis
Ďalší článokMetódy detekcie pohybu
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ