ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Hanwha Techwin, ktorá pôsobí na globálnom trhu v oblasti bezpečnosti, predstavila 2 typy kamier Flateye IR s 2 a 4 Mpx (QNE-6080RV, QNE-7080RV).

Novopredstavená kamera Flateye používa plochý objektív, ktorý nepotrebuje kupolový kryt. Najlepšou vlastnosťou tejto novej kamery je, že znižuje odraz infračervenej difrakcie, ktorá rozptýli svetlo a rieši problém s vlhkosťou, spôsobený teplotnými rozdielmi medzi kamerou a okolím. Keďže neexistuje žiadna krycia kupola, vylučuje problém, keď je obraz znehodnotený vonkajšími vplyvmi alebo poškriabaním. Takéto prevedenie tiež umožňuje rýchlejšiu inštaláciu, pretože nie je potrebné odstrániť a namontovať kupolový kryt.

Nový produkt je vybavený 3,1 x zoom (3,2 – 10 mm) motorizovaným objektívom s premenlivým ohniskom. Výkon vstaveného IR prísvitu umožňuje rozpoznanie objektov do vzdialenosti až 30 metrov v noci. Čistý obraz v nepriaznivých podmienkach, ako je hmla alebo smog, je zabezpečený pomocou funkcie detekcie zahmlenia, korekcie zakrivenia šošoviek (LDC) a 120dB WDR pre jasné a detailné monitorovanie. Okrem toho funkcia Hallway view umožňuje efektívne sledovanie úzkych a dlhých priestorov, ako sú chodby, tunely a priechody, bez akéhokoľvek orezávania obrazovky.

WiseStream, proprietárna technológia spoločnosti Hanwha Techwin, môže byť použitá na zníženie šírky pásma a zlepšenie efektívnosti ukladania videa, čím sa ušetria náklady na budovanie sieťových systémov.

Hanwha Techwin uviedla, že „nová plochá dome kamera s vysokým rozlíšením vyrieši existujúce problémy, ako je fenomén rozptylu svetla, tvorba vlhkosti a znečistenie šošoviek, čo má za následok čisté a prehľadné sledovanie a maximálnu spokojnosť zákazníkov“.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Hanwha Techwin Europe

O spoločnosti Hanwha Techwin

Spoločnosť Hanwha Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Hanwha Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Hanwha Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokAxis Guardian, cloudová platforma služieb od Axis
Ďalší článokRadarová technológia v kritickej infraštruktúre
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ