ZDIEĽAŤ

Nové kamery Wisenet odolné voči vibráciám a mobilné NVR od WiseNet sú navrhnuté tak, aby poskytovali robustné riešenie pre monitorovanie činnosti autobusov, vlakov, nákladných automobilov a iných foriem dopravy.

Dopravné riešenie Wisenet zahŕňa výber z troch kompaktných kupolových kamier H.265 z profi rady Wisenet X, ktoré boli navrhnuté tak, aby vydržali vibrácie vyskytujúce sa v dopravnom prostredí.

Bohaté funkcie kamery

3 sieťové kamery, odolné voči vandalizmu, dokážu zachytiť vynikajúce obrázky s vysokým rozlíšením 2 MPx a dokážu uložiť až 256 GB dát prostredníctvom pamäťového slotu SD / SDHC / SDXC, aby sa zabezpečilo zaznamenávanie videa aj v prípade narušenia komunikácie so záznamovým zariadením. Sú tiež osadené najvýkonnejšou čipovou sadou DSP, ktorá bola vôbec prvý krát použitá do celej série kamier a sú vybavené najvýkonnejšou technológiou WDR (150dB Wide Dynamic Range).

Rovnako ako v prípade iných kamier v rade Wisenet X, nové kompaktné modely využívajú kompresiu H.265 a doplnkovú technológiu kompresie WiseStream II, ktorá dynamicky riadi kódovanie, vyvažovanie kvality a kompresiu podľa pohybu v obraze. Pri kombinácii WiseStream II s kompresiou H.265 sa efektívnosť šírky pásma zlepšuje až o 99% v porovnaní so súčasnou technológiou H.264.

Momentálne sa jedná o tieto tri modely kamier:

Wisenet XNV-6012M
Wisenet XNV-6013M
Wisenet XNV-6022RM

WiseNet predstavuje kompaktné dopravné riešenia

Mobilné NVR

16-kanálové sieťové nahrávacie zariadenie (NVR) TRM-160M má konektor M12 a je certifikované podľa normy EN50155, takže je ideálne pre použitie v autobusoch alebo vlakoch. Môže byť použité na potreby monitorovania činnosti cestujúcich, alebo na sledovanie cesty alebo prípadných incidentov v okolí prostriedku.

WiseNet predstavuje kompaktné dopravné riešenia

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Hanwha Techwin Europe

O spoločnosti Hanwha Techwin

Spoločnosť Hanwha Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Hanwha Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Hanwha Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokSpôsoby využitia termokamier
Ďalší článokAxis Guardian, cloudová platforma služieb od Axis
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ