ZDIEĽAŤ

AXIS A1601

Tie spoločnosti, ktoré vyžadujú rozsiahlejšie systémy na kontrolu prístupu, či už ide o pokročilú funkcionalitu, počet dverí alebo počet úkonov, majú novú možnosť, ktorá prichádza na trh. Firmy teraz dokážu uspokojiť svoje potreby prostredníctvom spoločnosti Axis a jej partnerov.

Spoločnosť uvádza na trh sieťový dverný systém AXIS A1601, so schopnosťou spravovať veľké množstvo dverí a rýchlo spracovať až 70 000 úkonov. AXIS A1601 je ideálnym riešením pre rozsiahle, multifunkčné a pokročilé inštalácie. Vďaka otvoreným štandardom sa kontrolér dverí ľahko integruje s iným hardvérom a softvérom. Popri už existujúcom sieťovom kontroléri AXIS A1001 dopĺňa komplexnosť riešenia kontroly prístupu pre organizácie akéhokoľvek rozsahu.

Každá spoločnosť má individuálnu požiadavku na kontrolu prístupu, a keďže rozsah podnikania rastie, tak rastie aj komplexnosť prístupových riešení. Rôzne úrovne zabezpečenia v rámci budovy alebo lokality, stovky, ak nie tisíce operácií na správu a vykonanie, a integrácia rôznych hardvérových a softvérových produktov od viacerých dodávateľov, prispievajú k potrebe celkovej komplexnosti.

Sieťový dverový kontrolér AXIS A1601 je inteligentné, nezávislé zariadenie, ktoré sa inštaluje ku každým dverám a poskytuje vysokú prispôsobiteľnosť riadenia prístupu. Vychádzajúc z otvorených štandardov a kompatibilite s ONVIF profilmi A a C, AXIS A1601 umožňuje používateľom mixovať a prispôsobovať najlepší hardware a softvér a integrovať riadenie prístupu s inými systémami, ako napríklad video dohľadom, systémami detekcie vniknutia, sieťovým audiom alebo dochádzkovým systémom.

AXIS A1601 je postavený na výkonnom procesore optimalizovanom na spracovanie veľkých počtov používateľských úkonov. Poskytuje vysoký napájací výkon, väčšie úložisko a operačnú pamäť, ako jeho sesterský produkt AXIS A1001. Zariadenie má dva relé a štyri kontrolovateľné I/O vstupy / výstupy. Vytváraním na rovnakých princípoch ako sieťové kamery Axis, je toto zariadenie navrhnuté tak, aby bolo súčasťou sieťového zabezpečeného systému. AXIS A1601 je napájaný systémom PoE +, čo má za následok jednoduchú inštaláciu a menšiu náročnosť na kabeláž aj pre napájanie zámkov, čítačiek kariet a ďalších pomocných zariadení. Ak dôjde k strate spojenia so serverom, systém AXIS A1601 môže stále spravovať databázu poverení v režime offline.

AXIS A1601 je najpokročilejší a najvýkonnejší sieťový dverný kontrolér v portfóliu Axis a rozširuje našu ponuku pre organizácie všetkých veľkostí. Flexibilita AXIS A1601 umožňuje ľahkú integráciu s ďalším hardvérom a softvérom od partnerov. To z neho robí ideálne riešenie pre organizácie v mnohých odvetviach, od podnikania cez vzdelávanie až po maloobchod. Schopnosť vytvárať pokročilé pravidlá založené na tom “ak sa stane A potom nastane B”, dáva zákazníkovi veľkú slobodu pri prispôsobovaní aplikácií tak, aby vyhovovali ich jedinečným potrebám.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870
Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications
Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme. S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokHanwha TechWin predstavuje biometrické riešenia “Wisenet PRO” pre maloobchod
Ďalší článokBezpečnosť na štadiónoch
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ