ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Hanwha Techwin, ktorá pôsobí na globálnom trhu v oblasti bezpečnosti, oznámila vydanie svojej multi-senzorovej a multi-smerovej IP kamery PNM-7000VD, ktorá sa môže pochváliť dvoma dohľadovými kamerami v jednom tele.

V minulom roku bola predstavená štvorkanálová multi-senzorová multi-smerová IP kamera PNM-9081VQ, ktorá umožňuje sledovanie 360 stupňov. Vďaka mnohým pozitívnym reakciám Hanwha Techwin predstavila ďalšiu verziu PNM-7000VD na posilnenie svojej produktovej rady.

Najlepšou vlastnosťou tohto nového produktu je jeho schopnosť súčasne sledovať dve oblasti v rôznych uhloch tým, že používa dve plnohodnotné kamerové šošovky v jednej kamere. To odstraňuje potrebu viacerých kamier napríklad na rohoch budov.

Výber z viacerých šošoviek s pevným ohniskom sa skladá z 2.4, 2.8, 3.6 a 6 mm. Je teda možné voliť podľa požadovaného smeru a uhla pohľadu. Inštaláciou dvoch objektívov s rozmermi 2,4 mm je možné dosiahnuť monitorovanie až do 270 stupňov. To je ideálne pre sledovanie veľkých priestorov, ako sú parky, parkoviská a nákupné strediská a pod.

Full HD video poskytuje jasné a ostré sledovanie. Komplexná škála inteligentných video analýz zahŕňa detekciu narušenia zóny a detekciu pohybu, ktoré pomáhajú používateľom rýchlo reagovať v prípade incidentov. Poplach rýchlo upozorní používateľa na narušenie na základe virtuálnych línií v určených miestach, ako sú napríklad vstupy.

S novou kamerou PNM-7000VD je inštalácia a správa systému jednoduchšia a praktickejšia. Používateľom stačí inštalovať a spravovať len jednu kameru namiesto viacerých kamier na sledovanie viacerých pohľadov.

Zdroj Hanwha Techwin povedal: „Kľúčovou črtou našej novopredstavenej dvojkanálovej kamery je multi monitorovanie len s jedným kompaktným kamerovým zariadením. Globálny trh v oblasti bezpečnostných kamier ukázal dobré reakcie na viacsmerové kamery, ktoré môžu monitorovať rovnaký priestor, rovnako ako viaceré kamery“.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Hanwha Techwin Europe

O spoločnosti Hanwha Techwin

Spoločnosť Hanwha Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Hanwha Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Hanwha Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokHanwha Techwin spúšťa video analytické riešenia na detekciu narušenia
Ďalší článokHanwha TechWin predstavuje biometrické riešenia “Wisenet PRO” pre maloobchod
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ