ZDIEĽAŤ

Detekcia nepovoleného vstupu, postávajúcich ľudí, opustených a odcudzených objektov.

Hanwha Techwin a analytickí špecialisti zo spoločnosti A.I Tech spoločne navrhli cenovo dostupné riešenia video analytických nástrojov, ktoré poskytujú maximálnu detekciu a zároveň významne znižujú vplyv časovo náročných a nákladných falošných poplachov.

Riešenie detekcie narušenia WiseNet je dodávané ako out-of-box riešenie pripravené na okamžité použitie po rozbalení kamery. Využitím masívnej výkonnosti čipovej sady v srdci kamier rady WiseNet X s A.I. Intelligent video analytics spoločnosti Tech, poskytuje kombinované riešenia na spoľahlivú detekciu bez ohľadu na svetelné podmienky, prítomnosť tieňov alebo odrazov.

Presné a spoľahlivé

Pokročilé algoritmy inteligencie a umelého videnia začlenené do A.I. výkonného analytického enginu spoločnosti Tech bol vyvinutý vďaka 25 ročným skúsenostiam s navrhovaním inovatívnych a inteligentných riešení pre analýzu videa, ktoré fungujú efektívne vo vnútorných aj vonkajších prostrediach.

WiseNet AI PRO

Riešenie WiseNet AI PRO využíva vysoko kvalitné obrazy zachytené 2-megapixlovou kamerou WiseNet XNO-6020R / INT IR, ktorá v kombinácii s A.I. Intelligent video analytics spoločnosti Tech poskytuje presnú detekciu akejkoľvek aktivity v zakázaných zónach. Pre účely zabezpečenia obvodových priestorov je tiež schopná odhaliť ľudí alebo objekty, ktoré prechádzajú cez viaceré definované virtuálne linky, ktoré môžu byť nakonfigurované na diaľku.

Upozornenie v reálnom čase

Kamera WiseNet XNO-6020R / INT môže byť nakonfigurovaná tak, aby hlásila aktivitu narušiteľov prostredníctvom FTP alebo e-mailu. Alarmy potvrdené A.I. Tech analýzou spolu so súvisiacimi snímkami zachytenými kamerou WiseNet XNO-6020R / INT IR, sú spravované sieťovými videorekordérmi WISNET (NVR). Sú tiež podporované softvérom Wisenet WAVE a softvérom na správu videa SSM, ako aj vybranými ďalšími VMS, ako napríklad Milestone Xprotect.

WiseNet AI Security

Riešenie WISENET AI-Security-DASH zdieľa všetky funkcie a funkcie WiseNet AI-PRO a navyše ponúka pohodlné, jednoducho rozpoznateľné hlásenia prostredníctvom zobrazovacieho panela. Pri dodávke predinštalovanej 2-megapixelovej kamery Wisenet XNO-6020R / SEC IR, je zobrazovací panel vo web rozhraní kamery. Ten je prístupný vzdialene cez webový prehliadač, alebo pri nasadzovaní viacerých kamier existuje možnosť spustenia zobrazovacieho panelu na serveri.

Wisenet AI-Security-DASH je k dispozícii s výberom dvoch ďalších modulov

AI-LOITERING ponúka príležitosť na odhalenie podozrivého správania ľudí, ktorí zostávajú vo zvolenej oblasti dlhšie ako predkonfigurované obdobie. Táto funkcia má presnosť viac ako 90%, ak nie je daný objekt skrytý pred zobrazením po dobu 95% alebo viac a za predpokladu, že nezostanú skryté na viac ako 2 sekundy.

Systém AI-LOST je určený na detekciu objektov vo verejných priestoroch, ako sú letiská, autobusové a vlakové stanice, ktoré sa javia ako opustené počas 1-10 minút. Je tiež schopný odhaliť odstránenie objektov, napr. krádeže obrazov alebo artefaktov na výstave v múzeu.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Hanwha Techwin Europe

O spoločnosti Hanwha Techwin

Spoločnosť Hanwha Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Hanwha Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Hanwha Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokVýhody video monitorovania v priemysle
Ďalší článokWisenet predstavuje dvojkanálovú multi-smerovú IP kameru PNM-7000VD
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ