ZDIEĽAŤ

Pätica nových kamier, rozširujúcich oceňovanú radu kamier Wisenet X, bola navrhnutá pre inštalácie v limitovanom priestore, napríklad vo výťahoch, vchodoch / vstupných halách, schodiskových šachtách a malých obchodoch. Tri z týchto nových modelov navyše disponujú ochranou pred vibráciami, ktoré sú v prostredí dopravy bežné.

Najnovší prírastok rady Wisenet X, štandardne v anti-vandal prevedení, dokáže zaznamenať veľmi kvalitný obraz s rozlíšením 2 MPx. Kamery radu Wisenet X, opierajúci sa o najvýkonnejší DSP chipset, ktorý sa kedy v kompletnej produktovej rade kamier objavil, sa chváli celosvetovo najlepším rozsahom WDR (až 150 dB).

Pokrokové technológie

Nové kamery disponujú širokou ponukou pokrokových prvkov výbavy, ako je napríklad funkcia pre analýzu audia, umožňujúci rozpoznávať rôzne kľúčové zvuky, ako je streľba, výbuchy, výkriky alebo rozbíjanie skla. Z ďalších funkcií spomeňme detekciu rozostrenia, rozpoznávanie tvárí, hmly, podporu virtuálnych hraníc, rozpoznávanie výskytu / zmiznutia objektov, rozpoznávanie podozrivo postávajúcich osôb alebo neoprávnenej manipulácie s kamerou.

Súčasťou štandardnej výbavy je aj 24x digitálny PTX, obojsmerné audio, režim Hallway, detekcia pohybu a prepínanie medzi kamerami, rovnako tak ako schopnosť ukladať až 256 GB dát na pamäťové karty SD / SDHC / SDXC pre automatický záznam videa v prípade výpadku sieťovej prevádzky.

Rovnako ako ostatné kamery na otvorenej platforme radu Wisenet X aj nové kompaktné modely využívajú kompresiu H.265 a podporu technológie doplnkovej kompresie WiseStream II, ktorá dynamicky riadi spôsob kódovania, a vyvažuje tak úroveň kvality a kompresie v závislosti na pohybe v snímanom obraze. Technológia WiseStream II v kombinácii s kompresným formátom H.265 potom oproti súčasnej technológii H.264 účinne znižuje nároky na šírku pásma až o 99%.

WiseNet H.265

Pätica nových kompaktných kamier Wisenet:

Wisenet XNV-6012: Sieťová kamera s rozlíšením 2 MPx v anti-vandal prevedení. Vstavaný objektív 2,4 mm s pevnou ohniskovou vzdialenosťou.
Wisenet XNV-6012M: Sieťová kamera s rozlíšením 2 MPx v anti-vandal prevedení, odolná voči vibráciám. Vstavaný objektív 2,4 mm s pevnou ohniskovou vzdialenosťou.
Wisenet XNV-6013M: Sieťová kamera s rozlíšením 2 MPx v anti-vandal prevedení, odolná voči vibráciám. Vstavaný objektív 2,8 mm s pevnou ohniskovou vzdialenosťou.
Wisenet XNV-6022R: Infračervená sieťová kamera s rozlíšením 2 MPx v anti-vandal prevedení. Vstavaný objektív 3,6 mm s pevnou ohniskovou vzdialenosťou.
Wisenet XNV-6022RM: Infračervená sieťová kamera s rozlíšením 2 MPx v anti-vandal prevedení, odolná voči vibráciám. Vstavaný objektív 3,6 mm s pevnou ohniskovou vzdialenosťou.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Hanwha Techwin Europe

O spoločnosti Hanwha Techwin

Spoločnosť Hanwha Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Hanwha Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Hanwha Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokKybernetická bezpečnosť pre finančné inštitúcie
Ďalší článokVýhody video monitorovania v priemysle
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ