ZDIEĽAŤ

Hanwha Techwin rozšírila svoju ponuku inteligentných riešení zameraných na riadenie dopravy o kamery Wisenet Group ANPR.

Kamery Wisenet Group ANPR s výkonným chipsetom sú ideálnym riešením pre periférne časti malých parkovísk s niekoľkými vjazdmi/výjazdmi alebo vozovkami.

Vzájomná komunikácia medzi kamerami pomocou IP technológie umožňuje spoluprácu až 4 kamier Wisenet Group ANPR (1 nadriadená kamera a 3 podriadené). Kamery rozpoznávajú registračné značky vozidiel a súčasne prenášajú údaje do jednotného zobrazenia vo webovom prehliadači.

Skupinové kamery Wisenet Group ANPR disponujú podobnými funkciami a atribútmi ako samostatné zariadenia Wisenet ANPR predstavené koncom roka 2017. Navyše ponúkajú možnosť automatickej kontroly pohybu vozidiel uvedených na „bielej listine (white list)“ prostredníctvom zábran, ovládaných pomocou reléových výstupov kamier. tento systém tak poskytuje cenné informácie pre správu parkoviska, ako je napr. doba parkovania vozidiel alebo miera obsadenosti parkoviska.

Sada inteligentných riešení Wisenet pre riadenie dopravy.

Hanwha Techwin v spolupráci s odborníkmi na video analytiku zo spoločnosti FF Group spustila ucelenú sadu inteligentných riešení Wisenet pre riadenie dopravy s funkciami ANPR pre rozpoznávanie registračných značiek vozidiel. Okrem skupinových kamier Wisenet Group a samostatných kamier ANPR, tento rad zahŕňa aj serverové riešenie pre rozpoznávanie registračných značiek na veľkých parkoviskách, alebo cloudové riešenie pre správu viacerých parkovísk a kamier.

„Tieto ANPR riešenia spoločne zabezpečujú riadenie prístupu pre parkovanie vozidiel v rámci aplikácií pre obchody, ale rovnako tak aj pre veľké systémy pre celé mestá. Umožňujú tak miestnym úradom zaistiť bezpečnosť osôb, presadzovať dodržiavanie predpisov o parkovaní alebo odhaľovať iné prípady porušovania dopravných predpisov.“
uviedol Tim Biddulph, manažér pre oblasť produktov a riešení zo spoločnosti Hanwha Techwin.

„Kľúčovým prínosom takto úzkej integrácie video analýz od FF Group do našich kamier Wisenet, je to, že používatelia môžu implementovať veľmi účinné riešenie ANPR bez nutnosti vyhodnocovať neprebernú ponuku špecializovaných analytických riešení na trhu.“

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Hanwha Techwin Europe

O spoločnosti Hanwha Techwin

Spoločnosť Hanwha Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Hanwha Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Hanwha Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokVplyv hudby na maloobchodného zákazníka
Ďalší článokPrečo používať sieťové audio v maloobchode
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ