ZDIEĽAŤ

Axis predstavuje miniatúrnu PTZ kameru s bezdrôtovou I/O konektivitou

Spoločnosť Axis Communications predstavuje miniatúrnu sieťovú PTZ kameru s bezdrôtovou I/O konektivitou pre komunikáciu s inými zariadeniami pomocou štandardov Z-Wave Plus. Nová funkcionalita umožňuje flexibilnú bezdrôtovú komunikáciu s podpornými bezpečnostnými zariadeniami a zjednodušuje a znižuje náklady na inštaláciu. Diskrétna sieťová kamera AXIS M5065 je vybavená 5x optickým zoomom, automatickým zaostrovaním a vstavanou video analýzou.

Pri inštalácii bezpečnostných zariadení nie sú celkové náklady na nasadenie systému len o nákladoch na samotné zariadenie. Súvisiace výdavky, ako kabeláž a náklady na pracovnú silu, môžu investíciu do zabezpečenia výrazne ovplyvniť. Tak isto viditeľné káble môžu byť v niektorých prípadoch, keď je dôležitý dizajn interiéru a estetika, problémom. Spoločnosť Axis Communications, ktorá je lídrom na trhu so sieťovým videom, pomáha odstrániť tieto bariéry zavedením modelu AXIS M5065 a vybraného bezdrôtového príslušenstva. Bezdrôtové pripojenie I/O umožňuje flexibilné nasadenie systému poskytujúce vysokú úroveň vnútornej bezpečnosti, čo prinesie majiteľom udržiavať kontrolu nad svojimi priestormi a aktívami.

AXIS M5065 má rozlíšenie FullHD 1080p a poskytuje funkcie video analýzy, ako je detekcia pohybu, detekcia odstráneného objektu, a tiež detekciu zvukov a kričania.

Pomocou bezdrôtového pripojenia I/O, ktoré poskytuje táto kamera, je možné použiť príkaz on/off na ovládanie až šiestich bezdrôtovo pripojených zariadení podporujúcich štandard Z-Wave Plus. Vďaka tejto technológii si môžu majitelia jednoducho a nákladovo efektívne navrhnúť systém, ktorý kombinuje kameru a ďalšie príslušenstvo na základe ich potrieb. Zmeny a doplnenie systému je možné vykonať veľmi jednoducho.

Axis prináša štyri kompatibilné bezdrôtové I/O zariadenia:
AXIS T8344 on/off zástrčky / AXIS T8342 Snímač otvorenia dverí/okien / AXIS T8341 Snímač pohybu PIR / AXIS T8343 Tlačidlo výstrahy

Kent Fransson, globálny produktový manažér spoločnosti Axis Communications, vysvetľuje:
„V spoločnosti Axis sa vždy snažíme využívať najnovšie technológie, aby bola bezpečnosť čo najmenšou prekážkou pre majiteľov firiem. Zavedením bezdrôtovej I/O konektivity v kontexte bezpečnosti umožňujeme zákazníkom vytvoriť agilný systém dohľadu a zabezpečenia, ktorý uspokojí ich individuálne potreby, bez toho, aby museli investovať veľkú časť svojho rozpočtu na poplatky za nastavenie. Napríklad môžu použiť kameru AXIS M5065, bezdrôtovo pripojenú k dvernému senzoru, na monitorovanie alebo upozornenie, ak niekto otvorí dvere do skrinky s drahým tovarom.
To je len jeden príklad toho, ako by kamera s bezdrôtovou I/O konektivitou mohla uľahčiť a nákladovo zefektívniť kamerový systém.“

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870
Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications
Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme. S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokWisenet predstavuje inteligentné riešenia pre maloobchod
Ďalší článokTechnologické novinky na rok 2018 a otázka dôvery
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ