ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Hanwha Techwin privítala nový rok a predstavila svoj plán na rok 2018.

Na prvom novembrovom úvodnom stretnutí od jeho inaugurácie vysvetlil prezident bezpečnostnej firmy Hanwha Techwin Youn Chul Kim päť hlavných hodnôt spoločnosti: obchodná etiketa, kvalitné produkty najlepšej kvality, dostupné ceny produktov a kybernetická bezpečnosť, musia tvoriť základ podnikania a činností spoločnosti.

Špecifické vertikálne riešenia

Plán na rok 2018 predstavuje väčšie zameranie sa na špecifické vertikálne riešenia. Vychádzajúc z dynamiky vytvorenej v minulom roku, spoločnosť bude aj naďalej plánovať a spúšťať produkty pre špecifické riešenia, a zároveň bude hlbšie vnímať potreby zákazníkov s cieľom poskytnúť používateľom udržateľné hodnoty.

Úložné zariadenia

Druhou kľúčovou úlohou tohto roka je zlepšenie technologickej konkurencieschopnosti v segmente nahrávacích zariadení. Spolu s bezpečnostnými kamerami svetovej triedy Hanwha Techwin plánuje zvýšiť konkurencieschopnosť svojich čoraz dôležitejších produktov, vrátane úložných zariadení a softvéru Video Management Software (VMS).

Dôvera

Zdôraznil dôležitosť zákazníckej hodnoty v oblasti bezpečnosti.
Prezident spoločnosti Youn Chul Kim tiež zdôraznil dôležitosť v oblasti bezpečnosti zákazníckej podpory. Spoločnosť bude naďalej posilňovať svoje úsilie o vybudovanie väčšej dôvery so zákazníkmi.

Rast

Berúc na vedomie veľký potenciál podnikania v oblasti video monitorovacích systémov na ázijskom trhu, spoločnosť Hanwha Techwin otvorila vlani v Dubaji novú pobočku a plánuje začať s výrobným závodom vo Vietname v prvom štvrťroku tohto roka. Zároveň plánuje posilniť predajnú infraštruktúru spoločnosti prostredníctvom agresívnych investícií na trhoch v Ázii a na Strednom východe s cieľom rozšíriť svoj trhový dosah budovaním lepších vzťahov s partnermi a klientmi.

Na severoamerických a európskych trhoch sa očakáva zrýchlenie rastu tržieb prostredníctvom viacerých projektov vrátane série kamier Wisenet X, ktorá bola spustená minulý rok.

„Na zabezpečenie kľúčových konkurenčných výhod urobíme odvážne investície a súčasne posilníme výkonnosť v každej fáze. Tiež plánujeme prispieť k rastu bezpečnostného priemyslu spoluprácou s inými spoločnosťami v tomto sektore.“

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Hanwha Techwin Europe

O spoločnosti Samsung Techwin

Spoločnosť Hanwha Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Hanwha Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Hanwha Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokWisenet Access Control
Ďalší článokWisenet predstavuje inteligentné riešenia pre maloobchod
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ