ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Hanwha, globálna spoločnosť na trhu s bezpečnostnými technológiami, uvádza na trh novinku v ich portfóliu. Skupinu bezpečnostných technológií Wisenet (v minulosti Samsung) rozširuje rad prvkov určených na kontrolu a riadenie prístupu tzv. systém kontroly vstupov – Wisenet Access.

Wisenet Access Control
Wisenet Access Control

Wisenet Access zahŕňa rad čítačiek, ktoré poskytujú možnosti ovládania cez RFID, PIN kód, biometrickými znakmi alebo aj pomocou smartfónov. Jedná sa o čítačky vyrábané spoločnosťou HID. Ďalej sú to kontroléry, zariadenia na vyhodnocovanie a ovládanie a softvér na správu systému kontroly vstupov.
Zariadenia poskytujú TCP/IP konektivitu čo umožní ich dobrú integráciu. Správnou voľbou prvkov a softvéru je možné vytvárať systémy na riadenie vstupu od malých aplikácii až po riešenie s neobmedzeným počtom prvkov v systéme.

Wisenet Access Control
Wisenet Access Control

Wisenet Access je plne integrovateľný s video manažment softvérom SSM spoločnosti Hanwha, čo umožní monitoring vstupov, videa a alarmových incidentov v reálnom čase. Takto bude možné vytvorenie systému pre pohodlné monitorovanie viacerých systémov, ktoré bolo potrebné sledovať individuálne.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Hanwha Techwin Europe

O spoločnosti Samsung Techwin

Spoločnosť Hanwha Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Hanwha Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Hanwha Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokCanon predstavuje najdrahšiu IP kameru na svete
Ďalší článokHanwha Techwin predstavuje základné hodnoty pre rok 2018
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ