ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Canon prichádza s novou sieťovou videokamerou, ktorá zaznamenáva kvalitný obraz vo Full HD rozlíšení a plných farbách aj pri extrémne slabom osvetlení. Kamera Canon ME20F-SHN je variant úspešného modelu ME20F-SH, ku ktorému pridáva podporu sieťovej komunikácie. Rozširuje tak portfólio viacúčelových videokamier Canon o produkt vhodný aj pre tie najnáročnejšie monitorovacie zariadenia. A to aj vďaka analytickému spracovaniu obrazu priamo v kamere, kompaktnému dizajnu a kompatibilite so širokou škálou objektívov značky Canon.

Menej svetla ako pri svite Mesiaca? Nie je problém!

Canon predstavuje najdrahšiu IP kameru na svete
Canon ME20F-SHN

Nová videokamera sa môže pochváliť plnoformátovým 35mm optickým snímačom CMOS s rozlíšením 2,26 megapixelov, obrazovým procesorom DIGIC DV 4, proprietárnymi technológiami spracovania obrazu a bezkonkurenčnou citlivosťou ISO cez 4 milióny (zisk 75 dB). Canon ME20F-SHN tak dokáže zaznamenať aj objekty, osvetlené intenzitou menšou ako 0,0005 lx, s minimálnym šumom. Teda pri podstatne horších podmienkach, ako je napríklad mesačný svit, ktorého intenzita sa bežne pohybuje medzi polovicou a jedným luxom. Najnovší model navyše umožňuje odstrániť infračervený filter a ponúknuť v režime infračerveného snímania ešte väčšiu mieru detailov.

Videokamera ME20F-SHN nezaprie podobnosť s filmovými kamerami značky Canon a podobne ako produkty z radu Cinema EOS disponuje korekciou Canon Log a funkciou Wide DR pre široký dynamický rozsah až 12 EV – teda 800 percent. Kvalita výsledných záberov je potom vysoká, bez ohľadu na konkrétne svetelné podmienky. Nová videokamera prináša aj funkciu Crisp Img, ktorá zabezpečuje vysokú ostrosť snímok v dobre osvetlených scénach a nízkou hladinou šumu v tmavom prostredí. Výsledkom sú ostré a presné zábery za akýchkoľvek okolností.

Konektivita, analytické možnosti a variabilita

Canon predstavuje najdrahšiu IP kameru na svete
Canon ME20F-SHN

Vysoká obrazová kvalita je síce pridanou hodnotou akejkoľvek kamery, ale bez dostatočnej konektivity ju v niektorých situáciách nejde efektívne využiť. Canon si tento fakt veľmi dobre uvedomuje. Súčasťou modelu ME20F‑SHN je preto hneď celý rad užitočných rozhraní – Ethernet (vrátane podpory napájania PoE+), 3G/HD-SDI a HDMI. Klasická konektivita v podobe drôtového Ethernetu umožňuje vzdialené ovládanie, monitoring aj nahrávanie z prostredia webového prehliadača, mobilného zariadenia alebo VMS softvéru pre správu videa. Pre lokálny monitoring sa perfektne hodí 3G/HD-SDI alebo HDMI. Navyše nechýba ani slot pre pamäťovú kartu microSD s podporou priameho nahrávania a prehrávania.

Canon ME20F-SHN ďalej prináša šesť vstavaných analytických funkcií aj rozhraní pre spustenie alarmu. Videokamera je tak ideálna pre monitorovacie aplikácie, ktoré vyžadujú automatické zahájenie nahrávania aj prenosu záznamu na externé zariadenie – v prípade detekcie pohybu v obraze aj na základe vstupov od ďalších bezpečnostných prvkov.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
obchod@canex.sk / +421 918 450 870
Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications
Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme. S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokOd 1. januára 2018 je na produkty 2N štandardne poskytovaná až 3-ročná záruka.
Ďalší článokWisenet Access Control
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ