ZDIEĽAŤ

Zvýšená 3-ročná záruka je platná pre všetky produkty 2N predané od 1. januára 2018. Platnosť záruky začína dňom predaja produktu.

Spoločnosť 2N sa zaväzuje aj naďalej poskytovať vysoko kvalitné produkty, ich bezproblémovú funkčnosť a zefektívnenie nákladov zavedením 36-mesačnej záruky. Kupujúcemu zaručujeme, že výrobky nebudú po dobu troch rokov obsahovať chyby vo vzhľade, spracovaní a materiáli pri ich bežnom používaní.

Táto záruka sa vzťahuje aj na príslušenstvo, ktoré je súčasťou produktu, (stojany, držiaky atď.), ak sú zakúpené súčasne s produktom 2N. Chybné výrobky budú počas záručnej doby opravené alebo vymenené.

Možnosť rozšíriť záručnú dobu na produkty 2N o ďalších 24 mesiacov (až na 5 rokov) zostáva naďalej v platnosti.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti 2N Telekomunikace, a.s.

O spoločnosti 2N Telekomunikace, a.s.

2N je popredná európska firma zaoberajúca sa vývojom a výrobou produktov z oblasti IKT a fyzickej bezpečnosti. Podľa správy IHS z roku 2016 je najväčším svetovým výrobcom IP interkomov, významným inovátorom je tiež v oblasti IP prístupových systémov, IP audia a IP výťahových komunikátorov. Spoločnosť bola založená v roku 1991 v Českej republike a má sídlo v Prahe. Teraz má 2N viac ako 230 zamestnancov a pobočky v USA, Veľkej Británii, Nemecku a Taliansku, disponuje tiež širokou distribučnou sieťou po celom svete. V roku 2016 sa spoločnosť 2N stala súčasťou globálnej skupiny Axis Group.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokPrehľad trendov zabezpečovacích technológií v roku 2017
Ďalší článokCanon predstavuje najdrahšiu IP kameru na svete
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ