ZDIEĽAŤ

Hanwha Techwin znižuje svoju uhlíkovú stopu

Globálna bezpečnostná spoločnosť Hanwha Techwin získala certifikát Carbon Footprint pre svoje sieťové kamery (XNB-6000, XND / O-6080R, XNP-6370RH), ktoré sú dnes uznávané ako ekologické výrobky, ktoré minimalizujú emisie skleníkových plynov a oxidu uhličitého.

Osvedčenie o uhlíkovej stope bolo prvýkrát vytvorené neziskovou organizáciou Carbon Trust, ktorú založila vláda Spojeného kráľovstva v roku 2007 s cieľom čeliť zmenám klímy. Certifikácia meria emisie uhlíka z celého životného cyklu výrobku: vrátane výroby, distribúcie, použitia a likvidácie. Potom sa hladiny emisií posudzujú z hľadiska ich vplyvu na životné prostredie v súlade s medzinárodnými normami merania hodnotenia (PAS 2050) na určenie oprávnenosti na certifikáciu.

Názov uhlíkovej stopy je odkaz na sledovanie „stopy“ emisií uhlíka v životnom cykle výrobku. Od roku 2007 sa tento systém rozšíril po celom svete vrátane Kórey, ktorá v roku 2009 prijala vlastný systém označovania emisií uhlíka.

Spoločnosť Hanwha Techwin získala v novembri 2010 prvý certifikát Carbon Footprint pre kameru SCB-3001. Spoločnosť Hanwha Techwin naďalej prispievala k podpore kultúry nízkej spotreby uhlíka, keď získala druhú certifikáciu dvoch kamier (SNB-6004, SNP-6200RH) v marci 2014, tretí pre jednu kameru vo februári 2016 (SNP-6320RH) a štvrtý pre ďalšie 4 kamery v tomto roku (XNB-6000, XND / O-6080R, XNP-6370RH ).

Certifikácia uhlíkovej stopy meria emisie uhlíka z výroby až po likvidáciu produktu. Väčšina emisií uhlíka z kamier spoločnosti Hanwha Techwin sa vyskytla v štádiu používania a predstavovala približne 90% všetkých emisií uhlíka od výroby až po likvidáciu. Spoločnosť Hanwha dokázala ďalej znižovať emisie skleníkových plynov a emisií oxidu uhličitého tým, že znižuje množstvo energie potrebnej počas používania a zlepšuje obalové materiály.

Členka spoločnosti Hanwha Techwin uviedla, že táto certifikácia emisie uhlíka je zmysluplným krokom k vytvoreniu systému riadenia výrobkov, ktorý je šetrný k životnému prostrediu.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Hanwha Techwin Europe

O spoločnosti Samsung Techwin

Spoločnosť Hanwha Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Hanwha Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Hanwha Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokHanwha Techwin predstavuje 2-megapixelovú AHD kameru so zoomom
Ďalší článokHanwha Techwin predstavuje inteligentné riešenie pre riadenie dopravy
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ