ZDIEĽAŤ

Hanwha Techwin predstavuje 2-megapixelovú AHD kameru so zoomom

Globálna bezpečnostná spoločnosť Hanwha Techwin predstavila Full HD 32x zoom box kameru HCZ-6320.

Nová kamera HCZ-6320 podporuje až 2,7 megapixelov (1 920 x 1 080) až do rozlíšenia Full HD pre jasnejší a živší obrazový dohľad než bežné analógové kamery a vysokú frekvenciu snímok 30 fps.

Vďaka špičkovým optickým technológiám spoločnosti Hanwha je schopná monitorovať vzdialené objekty až s 32x priblížením (4,44 – 142,6 mm).

Okrem toho vynikajúca funkcia kompenzácie protisvetla WDR od spoločnosti Hanwha (120 dB) poskytuje vyššiu presnosť pri identifikácii obrazu a to aj v zle osvetlených prostrediach. Funkcia Defog zlepšuje kvalitu obrazu a viditeľnosť aj v dňoch s hmlou, žltým prachom alebo smogom.

Je schopná stabilne prenášať 2-megapixelové obrazy a zvuk v maximálnej vzdialenosti 500 m bez oneskorenia prostredníctvom koaxiálneho kábla a môže sa pochváliť vynikajúcou kompatibilitou s existujúcimi analógovými kamerami, aby sa ušetrili náklady na výmenu systému. Tiež podporuje ovládanie komunikácie prostredníctvom pripojení RS-485 a COAX.

Hanwha Techwin uviedla, že spustenie kamery AHD s 32x zoomom umožní aj vysokokvalitné video sledovanie s vysokým rozlíšením pre používateľov bežných analógových systémov.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Hanwha Techwin Europe

O spoločnosti Samsung Techwin

Spoločnosť Hanwha Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Hanwha Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Hanwha Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokHanwha Techwin predstavuje 4-megapixelovú analógovú kameru QHD
Ďalší článokHanwha Techwin znižuje svoju uhlíkovú stopu
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ