ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Hanwha Techwin predstavuje 4-megapixelové analógové kamery QHD HCB-7000, HCD-7070R / 7020R / 7010R, HCV-7070R a HCO-7070R / 7020R / 7010R.

Nová séria kamier HD+ ponúka jasnejšie a živšie obrazy ako analógové kamery, podporuje detailnejšie sledovanie videa a prenáša obraz v kvalite Quad HD rýchlosťou 30 snímok za sekundu.

Hanwha 20-megapixelová IP kamera PNM-9081VQ

Technológia WDR umožňuje operátorom zabezpečujúcim dohľad vidieť detaily na úrovni potrebnej pre forenzné účely. Výhody tejto technológie sa prejavia hlavne na scénach s jasnými a tmavými oblasťami, pričom si dokáže poradiť aj v prípadoch, keď sa na scéne vyskytuje veľa pohybu, a tiež pri kamerách s ultra vysokým rozlíšením. Na obrázkoch je vidieť rozdiel v kvalite obrazu keď je technológia Forensic WDR použitá a keď nie je.

Vďaka vynikajúcemu výkonu pri nízkych svetelných podmienkách a funkcii infračerveným prisvietením s dosahom až 30m (HCV / HCO-7070R, 25m (HCD / HCO-7020R) a 20m (HCD-7070R / 7010R, HCO-7010R), zabezpečí 24-hodinový denný a nočný dohľad bez mŕtvych miest.

Navyše umožňuje bezodkladné vysielanie videí QHD až 500 metrov cez koaxiálne káble.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Hanwha Techwin Europe

O spoločnosti Samsung Techwin

Spoločnosť Hanwha Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Hanwha Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Hanwha Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokIP kamera vs HD analógová kamera
Ďalší článokHanwha Techwin predstavuje 2-megapixelovú AHD kameru so zoomom
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ