ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Hanwha Techwin, predstavuje 2-megapixelovú sieťovú kameru a k nej prislúchajúce moduly objektívov XNB-6001.

Nová sieťová kamera Wisenet XNB-6001 sa skladá zo samostatného napájacieho telesa s DSP procesorom a modulu s objektívom. Táto konštrukcia dovoľuje inštaláciu objektívu až 8 metrov od tela. Kamera poskytuje obraz s rozlíšením 2 megapixely a až 60 snímok za sekundu, podporuje kompenzáciu protisvetla až do 120 dB, čím poskytuje jasnú kvalitu obrazu aj v zle osvetlených podmienkach.

Modulárna koncepcia rozdeľuje kameru do dvoch častí. Snímacia časť obsahuje objektív a obrazový snímač. Hlavná jednotka, obsahuje DSP procesor a napájacie obvody. Snímacia jednotka je napájaná prostredníctvom kábla, ktorý spája snímaciu jednotku s hlavnou jednotkou.

Modulárna koncepcia umožňuje diskrétnu montáž malej snímacej jednotky. V prípade potreby môže byť hlavná jednotka umiestnená na inom mieste, kde je dostatok priestoru.

Kamery sú optimalizované pre inštaláciu a použitie v obchodoch, bankách, pre integráciu do ťažko prístupných miest, ako sú bankomaty alebo predajné automaty na cestovné lístky.

Wisenet XNB-6001 ponúka cenovo efektívne riešenie pre interiérové aplikácie, ktoré vyžadujú mimoriadne utajené video monitorovanie. Vysoko výkonný chipset HDTV modulárnej kamery je vybavený snímacou jednotkou o veľkosti prsta, ktorá je pripojená cez kábel na malú napájaciu jednotku.

BI (Business Intelligence) funkcie môžu pomôcť zlepšiť efektivitu prevádzky obchodov. Poskytujú rôzne inteligentné funkcie, ako napríklad manažment na kontrolu činnosti v konkrétnych oblastiach, sledovanie počtu ľudí a teplotné mapy na zobrazenie frekvencie pohybu pomocou farieb.

Technológia kompresie obrazu H.265 a Hanwha Wisestream II účinne znižuje nároky na nahrávacie zariadenia, prenosové rýchlosti videa a ukladanie dát, čím účinne znižuje náklady na infraštruktúru a robí monitorovacie systémy cenovo dostupnejšie.

Použitím technológie WiseStream môžu používatelia vyťažiť zníženie požiadaviek na šírku pásma a úložný priestor až o 75 %. WiseStream dokáže automaticky a dynamicky identifikovať a vytvárať vysoko kvalitné obrázky v oblastiach pohybu, v rámci scény, pri uplatňovaní väčšej kompresii pozadia.

Hanwha Techwin uviedla, že aplikácia takejto kamery s odnímateľnou hlavou a funkciami BI umožní prevádzku inteligentného obchodu v rôznych prostrediach.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Hanwha Techwin Europe

O spoločnosti Samsung Techwin

Spoločnosť Hanwha Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Hanwha Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Hanwha Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokHanwha Techwin predstavuje 6-megapixelové fisheye sieťové kamery
Ďalší článokIP kamera vs HD analógová kamera
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ