ZDIEĽAŤ

Globálna bezpečnostná spoločnosť Hanwha Techwin predstavila 6-megapixelové kamery s vysokým rozlíšením XNF-8010R a XNF-8010RV.

Nové kamery Wisenet XNF-8010R / 8010RV sú vybavené objektívom typu „fisheye“, ktorý umožňuje 360° sledovanie bez mŕtveho bodu pomocou jedinej kamery. Kamery sú vybavené 6-megapixelovým snímačom, ktorý zabezpečuje prvotriednu kvalitu obrazu.

Širší pozorovací uhol 192° umožňuje sledovanie širších oblastí na jediný pohľad a podpora IR funkcie zabezpečuje až 15m viditeľnej vzdialenosti počas celého dňa.

Podporuje jednoduché pripojenie Wi-Fi pomocou rozhrania USB na vytváranie snímok alebo nastavenie objektívu. Funkcia jednoduché zaostrovanie automaticky prispôsobí zaostrenie objektívu rýchlo pre zvýšenie pohodlia.

Rôzne inteligentné funkcie, ako napríklad funkcia čakania na kontrolu činnosti v konkrétnych oblastiach, počítanie ľudí na sledovanie počtu ľudí a tepelná mapa na zobrazenie frekvencie pohybu pomocou farieb, pomáhajú zlepšiť prevádzkovú efektivitu v obchodoch a obchodných domoch.

Funkcia Dewarping vyrovnáva zachytený obraz cez objektív z rybieho oka a podporuje rôzne monitorovacie režimy, ako sú Panorama a Split Screen.

Technológia kompresie obrazu H.265 a WiseStream II tiež pomáhajú znižovať náklady na sieťové systémy pomocou malých a vysoko komprimovaných videí.

Spoločnosť Hanwha Techwin uviedla, že tento nový produkt umožní všesmerový 360° obraz s jednou kamerou, čo prispieva k zníženiu slepých miest v nákupných centrách, apartmánoch, verejných organizáciách a mestskom dohľade.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Hanwha Techwin Europe

O spoločnosti Samsung Techwin

Spoločnosť Hanwha Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Hanwha Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Hanwha Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokBezpečnosť v školách – základ pre vzdelávanie
Ďalší článokHanwha Techwin predstavuje 2-megapixelový modulárny kamerový systém
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ