ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Hanwha Techwin, ktorá je výrobcom bezpečnostných zariadení a odborníci na riadenie prístupu zo spoločnosti TDSi úspešne začlenili systém pre softvérovú správu videa Wisenet SSM so softvérovou aplikáciou riadenia prístupu EXgarde PRO pre osobné počítače.

Integrácia

Integrácia je postavená na module transakčného servera, ktorý je súčasťou systému pre softvérovú správu videa Wisenet SSM, a prepája tak udalosti riadenia prístupu s príslušnými video záznamami z kamier Wisenet. Ak sa napríklad akákoľvek neoprávnená osoba pokúsi preniknúť do chránenej oblasti budovy, okamžite sa vygeneruje výstraha a zobrazí sa príslušný záznam incidentu na video stene v operačnom stredisku alebo na monitore.

Ďalšou možnou akciou je napríklad spustenie okolitých PTZ kamier, čím sa začne prednastavená prehliadka okolitých miest, aby operátor získal ucelený prehľad o vzniknutej situácii, vrátane zobrazenia príslušného prístupového bodu na mape budovy.

Maximálne výhody

EXgarde PRO je plne vybavená softvérová aplikácia riadenia prístupu pre osobné počítače, ktorej oblasti využitia sú veľmi široké, od jednoduchého sledovania jediných dverí na určenom stanovišti s iba niekoľkými užívateľmi až po tisíce dverí v rámci mnohých rôznych stanovíšť s tisíckami užívateľov. Návrh aplikácie umožňuje hladkú integráciu systémov zabezpečenia a správy budov s využitím jedinej databázy a jednotného používateľského rozhrania. Zahŕňa funkcie protipožiarnej ochrany, zabezpečenia prístupu, automatizácie a správy budov, adresárovej technológie Active Directory, využívanie biometrických prvkov a služby video dohľadu.

Správca Wisenet SSM od spoločnosti Hanwha Techwin prináša užívateľom maximálne výhody čerpajúce zo širokej škály sieťových IP kamier Wisenet, záznamových zariadení a serverov, vrátane hladkej integrácie so systémami tretích strán, napr. bezpečnostnými alarmami alebo systémy riadenia prístupu. Podporuje aj špecializované analytické aplikácie, ktoré možno prevádzkovať na kamerách Wisenet.

„U stále vyššieho počtu projektov zákazníci požadujú riešenia pre riadenie prístupu od TDSi spoločne s riešením video dohľadu od Hanwha Techwin,“
uviedol Tim Biddulph, manažér pre oblasť produktov a riešení zo spoločnosti Hanwha Techwin Europe.

„Systémoví integrátori preto pochopiteľne očakávajú vysokú úroveň interakcie medzi týmito technológiami, aby svojim koncovým zákazníkom mohli ponúknuť ucelené a efektívne riešenie. Nesmierne nás teší, že sme v spolupráci s technickým tímom TDSi pripravili riešenia prinášajúce našim spoločným zákazníkom ďalšiu pridanú hodnotu.“

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Hanwha Techwin Europe

O spoločnosti Samsung Techwin

Spoločnosť Hanwha Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Hanwha Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Hanwha Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokSieťové videorekordéry s podporou H.265
Ďalší článokBezpečnosť v školách – základ pre vzdelávanie
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ