ZDIEĽAŤ

Nová služba pre mobilné telefóny 2N Mobile Video vám ukáže, kto je pri vašich dverách, nech už ste kdekoľvek. Stačí len internet.

Služba poskytovaná prostredníctvom aplikácie pre mobilné telefóny 2N Mobile Video umožňuje priame prepojenie s video interkommi spoločnosti 2N. S mobilnou aplikáciou máte prehľad o dianí pred vašimi dverami, nech už ste kdekoľvek. Vďaka nepretržitému videomonitoringu vstupu do domu budete pre návštevy neustále k dispozícii.

Indukčná slučka 2N
Nová služba pre mobilné telefóny 2N Mobile Video vám ukáže, kto je pri vašich dverách, nech už ste kdekoľvek. Stačí len internet

2N Mobile Video je cloudová služba dostupná na portále My2N. Aplikácia je kompatibilná s mobilnými zariadeniami s operačným systémom Android a iOS. Vďaka tejto aplikácii máte k dispozícii permanentné prepojenie s vašim 2N interkomom a kedykoľvek môžete skontrolovať pohľad kamery interkomu. Jediná podmienka pre používanie tejto aplikácie je nutnosť dátového spojenia (3G, 4G, WiFi). Kdekoľvek na svete tak môžete prijať hovor z interkomu a rozhodnúť sa, či otvoríte prichádzajúcim dvere alebo nie. Zároveň vďaka portálu My2N môžete interkom vzdialene spravovať a zmeniť prípadne jeho nastavenie.

Služba vám tiež umožňuje vďaka obrazovému záznamu z kamery skontrolovať zmeškané hovory, napríklad ak ste mali vypnuté zvonenie počas schôdzky, a pozrieť sa, kto u vás zvonil. Aplikácia vám zároveň umožní získať pohľad na volajúceho ešte pred prijatím hovoru a ľahšie sa tak môžete rozhodnúť, či chcete vôbec s návštevou komunikovať. Prípadne vzdialene necháte prehrať prednastavenú hlášku a návštevník tým pádom vôbec nespozná, že v danú chvíľu nie ste doma.

Indukčná slučka 2N
Nová služba pre mobilné telefóny 2N Mobile Video vám ukáže, kto je pri vašich dverách, nech už ste kdekoľvek. Stačí len internet

Volanie z interkomu cez aplikáciu 2N Mobile Video možno prepojiť s neobmedzeným počtom mobilných zariadení. V prípade využitia interkomu pri bráne rodinného domu to znamená, že interkom môžete prepojiť nielen so svojím mobilným telefónom, ale s mobilnými zariadeniami svojho partnera, partnerky, rodinných príslušníkov, príbuzných, či detí. Vďaka portálu My2N je možné službu využiť aj napr. pre rezidenčné a bytové komplexy s jedným alebo viacerými inštalovanými interkommi pri vchodových dverách. Ako integrátor či správca objektu môžete hromadne nastaviť účty z jedného miesta Mobile Videa pre všetkých rezidentov. Vo chvíli, keď prichádzajúci zvoní na konkrétnu osobu z adresáru interkomu, zazvoní hovor iba u vybraných obyvateľov danej bytovej jednotky.

„Aplikácia je nesmierne jednoduchá a intuitívna,“ povedal Vít Kovařík zo spoločnosti 2N.

„Umožňuje mi napríklad pustiť kuriéra do záhrady a dohovoriť sa s ním, kam má uložiť balík. Znamená to, že už nemusíte zložito operovať so svojím kalendárom a čas, ktorý by ste inak strávili čakaním na jeho doručenie, môžete venovať rodine, práci, či koníčkom.“

Služba je spoplatnená mesačným alebo ročným paušálom.
K dispozícii je bezplatná 30 dňová skúšobná verzia.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti 2N Telekomunikace, a.s.

O spoločnosti 2N Telekomunikace, a.s.

2N je popredná európska firma zaoberajúca sa vývojom a výrobou produktov z oblasti IKT a fyzickej bezpečnosti. Podľa správy IHS z roku 2016 je najväčším svetovým výrobcom IP interkomov, významným inovátorom je tiež v oblasti IP prístupových systémov, IP audia a IP výťahových komunikátorov. Spoločnosť bola založená v roku 1991 v Českej republike a má sídlo v Prahe. Teraz má 2N viac ako 230 zamestnancov a pobočky v USA, Veľkej Británii, Nemecku a Taliansku, disponuje tiež širokou distribučnou sieťou po celom svete. V roku 2016 sa spoločnosť 2N stala súčasťou globálnej skupiny Axis Group.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokQR kódy pre inteligentné a nákladovo efektívne riadenie prístupu
Ďalší článokNajčastejšie používané systémy rozpoznávania Evidenčných čísel vozidiel
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ