ZDIEĽAŤ

Kamery Wisenet X zvíťazili na tohtoročnom udelovaní ocenenia Benchmark Innovation Awards 2017.

Účelom súťaže je uznať a oceniť progresívne myslenie a skutočné výhody, ktoré ponúkajú pokročilé bezpečnostné riešenia. Skúšobný tím britského denníka Benchmark v spolupráci s nezávislými bezpečnostnými špecialistami posudzovali celkom deväť technologických oblastí. Produkty Wisenet X vynikali nad konkurenčnými riešeniami a boli označené ako víťaz kategórie hardvéru pre systémy video dohľadu.

Wisenet X definuje nový štandard

„Keď sme tento rok uviedli kamery radu Wisenet X, naplnili sme tým súčasne náš záväzok nastoliť nový štandard pre sieťové IP kamery“,
uviedol Bob (H.Y.) Hwang Ph.D., podnikový riaditeľ spoločnosti Hanwha Techwin Europe.

„Sme nesmierne potešení tým, že pokrokové technológie vyvinuté našimi talentovanými konštruktérmi a tímom riadenia výroby doviedli kamery radu Wisenet X až k zisku tohto vysoko prestížneho ocenenia.“

Kamery radu Wisenet X, opierajúce sa o najvýkonnejší DSP chipset, ktorý sa kedy v kompletnej produktovej rade kamier objavil, sa chváli celosvetovo najlepším rozsahom WDR (až 150 dB) a súčasne najlepším varifocal motorizovaným objektívom pre podmienky zníženej viditeľnosti (F 0,94). Vďaka týmto vlastnostiam je zaistená špičková kvalita farebného obrazu bez ohľadu na prostredie či dennú dobu a bez nutnosti IR prísvitu alebo doplnkového osvetlenia.

Prepracovaná technológia dynamického rozsahu (WDR) až 150 dB, ponúkaná mnohými kamerami radu Wisenet X, zaručuje čistý a ostrý obraz aj za výrazne kolísajúcich svetelných podmienok. V predvolenom nastavení vytvorí WDR vytvorením dvoch snímok nasnímaných rôznymi nastaveniami expozície. Kamery radu Wisenet X s dynamickým rozsahom WDR až 150 dB skladajú 4 snímky pre prirodzenejší výsledný obraz bez neostrostí, čo je častou slabinou štandardného WDR.

Rýchlejšie spracovanie videa

Kamery Wisenet X vybavené chipsetom so zbrusu novou architektúrou ponúkajú až trikrát rýchlejšie spracovanie ako čipsety starších generácií. Znamená to oveľa rýchlejšie spracovanie videoobsahu, ako aj vykonávanie špecifických analytických funkcií, ktoré sú štandardné v kamerách integrované. Patrí medzi ne počítanie osôb, ktoré majú schopnosť merať efektívnosť predajní z hľadiska počtu zákazníkov a skutočného predaja, určovať najrušnejšie dni, dennú dobu a predajné obdobie, prípadne zabezpečovať správu tvoriacich sa rád na základe sledovania špičiek a rýchlosti obsluhy zákazníkov na jednotlivých pokladniach. Termálne mapy ponúkajú v predajniach presné informácie o správaní sa zákazníkov v reálnom čase. Zachytávajú hotspoty v rámci predajne s cieľom sledovať nákupné zvyklosti zákazníkov, vrátane dôb zotrvania zákazníkov a konkrétnych hluchých miest v rámci predajne, čím môžu napomôcť k efektívnejšiemu rozhodovaniu ohľadom umiestňovania produktov.

Vysoko výkonný chipset Wisenet X rovnako umožňuje prevádzkovať rad vstavaných aj externe dodávaných analytických aplikácií, podobným spôsobom ako u aplikácií na smart telefónoch. Jedná sa napríklad o funkciu rozpoznávania tvárí, ktorá bezpečnostným pracovníkom pomáha rýchlo identifikovať konkrétneho narušiteľa poriadku, alebo aplikácia ANPR (rozpoznávanie registračných značiek vozidiel) pre riadenie prístupu vozidiel do chránených oblastí (napr. nakladacie priestory) alebo na správu parkovacích plôch. Definovanie daného registračného čísla vozidla môže vyvolať udalosť; podľa konfigurácie potom tieto udalosti môžu spúšťať rôzne akcie riadenia prístupu, ako napr. otvorenie / zatvorenie brány, vrátane zasielania zostáv o aktivitách a príslušných snímok prostredníctvom e-mailu, FTP alebo SMS.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Samsung Techwin Europe

O spoločnosti Samsung Techwin

Spoločnosť Samsung Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Samsung Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Samsung Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.Školenie Samsung Wisenet X

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokZamerané na zdravotnú starostlivosť
Ďalší článokQR kódy pre inteligentné a nákladovo efektívne riadenie prístupu
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ