ZDIEĽAŤ

Axis oznamuje niekoľko nových vylepšených produktov, ktorých cieľom je uspokojenie potrieb náročnejších zákazníkov.

Axis Communications, spoločnosť s vedúcim postavením na trhu v oblasti sieťového videa, predstavuje novú sériu modulárnych kamier pre veľmi diskrétne, ale cenovo efektívne kamerové systémy AXIS FA a tri nové prírastky do série AXIS P13, ktoré ponúkajú rozlíšenie 4K v plnej snímkovej frekvencii a umožňujú pokrytie veľkých oblastí s vysokým obrazovým detailom. Všetky kamery budú predstavené v apríli na výstave ISC West.

Rada kamier AXIS FA

Modulárna rada kamier AXIS FA sa skladá zo samostatne predávaných jednotiek, ktoré obsahujú hlavnú jednotku AXIS FA54, jednotku snímača so štandardným objektívom AXIS FA1105, AXIS FA1125 senzorovú jednotku s pinhole šošovkou a AXIS FA4115 jednotku snímača s varifokálnym objektívom. Rad umožňuje cenovo efektívny a veľmi diskrétny vnútorny dohľad zo štyroch úzko umiestnených oblastí s využitím len jediného kamerového systému. Hlavná jednotka AXIS FA54 môže prenášať pri plnej snímkovej frekvencii HDTV 1080p videá zo štyroch prepojených senzorových jednotiek súčasne s využitím jedinej IP adresy.

Efektivita v centre pozornosti v aktualizovaných produktoch Axis
Efektivita v centre pozornosti v aktualizovaných produktoch Axis.

Dokáže zaznamenať videá s forenzným WDR (Wide Dynamic Range), ktorý je optimalizovaný pre nízke hladiny osvetlenia a pohybu. AXIS FA54 má tiež schopnosť podporovať pokročilé analýzy obrazu a má HDMI výstup pre pripojenie k monitoru, čo robí celý systém ideálny pre použitie v maloobchodných predajniach. Senzorové jednotky sú dostatočne malé, aby boli zabudovanie do povrchov, konštrukcií alebo zariadení, a tak môžu byť inštalované vo výške očí, napríklad pri vstupe do budovy. Snímacie jednotky sú dodávané s 8m káblom pre pripojenie k jednotke FA54. Voliteľný 15m kábel môže byť tiež použitý.

Efektivita v centre pozornosti v aktualizovaných produktoch Axis

„Oddelením senzorovej jednotky od tela kamery sa dokáže zmestiť do tesných priestorov a splynúť s prostredím pre nenápadné video monitorovanie. Pinhole senzorová jednotka je užitočná najmä pri vchodoch pre zachytenie tváre ľudí v úrovni očí,“ hovorí Erik Mårtensson, Global Product Manager pre modulárne riešenia Axis Communications.

„Séria kamier AXIS FA je naozaj efektívna z hľadiska nákladov, pretože ponúka zákazníkom možnosť pokryť viac oblastí s jedným vysoko výkonným kamerovým systémom.““

Kamery AXIS FA budú k dispozícii prostredníctvom distribučných kanálov Axis v máji 2017.

Rada kamier AXIS P13 – Vynikajúce video monitorovanie s rozlíšením 4K pri rôznych svetelných podmienkach.

Interiérové kamera AXIS P1367 a vonkajšie sieťové kamery AXIS P1367-E a AXIS P1368-E sú dodatkom k vysoko rešpektovanej rade AXIS P13. Sú ideálne pre mestský dozor, dopravu a maloobchodné prostredie. So zlepšenou citlivosťou na svetlo, lepšou kvalitou obrazu a vyšším fps, tieto kamery môžu poskytovať až 4K rozlíšenie obrázkov vo veľkých otvorených oblastiach s náročnými svetelnými podmienkami, ako sú príletové haly, v preplnených mestských oblastiach alebo parkoviskách.

AXIS P1367 /-E podporuje CS aj i-CS objektívy, zatiaľ čo 4K AXIS P1368-E je dodávaný s i-CS objektívom ako štandard. AXIS P1367-E a AXIS P1368-E boli špeciálne navrhnuté na vonkajšie použitie. Majú inovatívnu mechanickú platformu, ktorá umožňuje ľahší prístup ku konektorom, kabeláži a poskytujú viac priestoru pre použitie voliteľných objektívov.

Efektivita v centre pozornosti v aktualizovaných produktoch Axis

Nové prírastky do radu kamier AXIS P13 budú k dispozícii prostredníctvom distribučných kanálov Axis v 2. štvrťroku 2017.

Axis predstaví vyššie uvedené modely kamier na výstave ISC West, najväčšej americkej bezpečnostnej akcii, ktorá sa koná v dňoch 5-7. apríla 2017 v Las Vegas.
Axis tiež ponúkne náhľad na produkty, ktoré majú prísť do distribúcie v priebehu tohto roka: nové série kamier : AXIS M30, AXIS P32, a AXIS Q35.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications

Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme. S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Je zalistovaná na burze NASDAQ Štokholm pod značkou AXIS. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokHanwha Techwin uzavrela globálne partnerstvo so spoločnostou NVIDIA, lídrom v oblasti umelej inteligencie
Ďalší článokTOUCHIT.sk – WiseNet Samsung predstavil nový modelový rad bezpečnostných kamier – WiseNet X
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ