ZDIEĽAŤ

Snaha o účinnejšie bezpečnostné riešenia založené na technológiách a umelej inteligencii

Hanwha Techwin uzavrela dohodu o partnerstve s lídrom v oblasti umelej inteligencie, spoločnosťou NVIDIA a bude posilňovať konkurencieschopnosť bezpečnostných produktov a služieb založených na UI.

NVIDIA je americká spoločnosť, ktorá sa stala priekopníkom v obore modernej počítačovej grafiky a svoj úspech založila na vývoji a výrobe grafických procesorov. Nedávno sa NVIDIA stala lídrom v odbore technológií umelej inteligencie a predstavila grafické procesory pre počítače, roboty a autonómne autá založené na Deep Learning algoritmoch.

V rámci tohto partnerstva plánujú Hanwha Techwin a NVIDIA spoluprácu na platforme pre inteligentnú analýzu videa, ktorú NVIDIA teraz vyvíja.

Platforma pre inteligentnú analýzu videa spoločnosti NVIDIA bude zahŕňať grafické procesory založené na Deep Learning algoritmoch integrovaných do bezpečnostných zariadení (kamier a úložných médií). Tie umožnia rýchle a presné analýzy videa a zákazníci získajú zmysluplné informácie, nie len samotné dáta.

Hanwha Techwin sa chce sústrediť na výrobu kamier a úložných zariadení schopných autonómnej detekcie abnormálneho pohybu a situácií. Zariadenia budú využívať platformu pre inteligentnú analýzu videa od NVIDIA.

Platformu bude navyše možné integrovať do rôznych riešení spoločnosti Hanwha Techwin, napr. systémov pre monitorovanie mestského prostredia, maloobchodných reťazcov, prevádzok atď. Integrácia riešení založených na umelej inteligencii pomôže smerovať spoločnosť vpred čoby špecialistu s vybavenosťou v oblasti hardvéru i softvéru orientovanú na budúce technológie a konkurencieschopnosť UI.

„Spolupráca s Nvidia nám umožní ďalší krok smerom k budúcnosti bezpečnostných riešení založených na umelej inteligencii a funkcii Deep Learning. Naša konkurencieschopnosť na tomto trhu vzrastie, „konštatuje Lee Man-Seob, prezident a výkonný riaditeľ Hanwha Techwin Security Business Group.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Samsung Techwin Europe

O spoločnosti Samsung Techwin

Spoločnosť Samsung Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Samsung Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Samsung Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokLepšie monitorovanie životného prostredia pomocou IoT
Ďalší článokEfektivita v centre pozornosti v aktualizovaných produktoch Axis
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ