ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Hanwha Techwin momentálne zažíva vzrušujúce časy. Predstavuje novú radu Wisenet X a odhodlanie definovať nový štandard pre IP sieťové bezpečnostné kamery.

Úplný rad kamier

Rada Wisenet X je vybavená novou, vysoko výkonnou čipovou sadou WiseNet 5, ktorá je jedna z najvýkonnejších v súčasných kamerových radoch. Spoločne s nedávno uvedenými kamerovými radmi Wisenet P a Wisenet Q stavia rada Wisenet X spoločnosti Hanwha Techwin na silnú pozíciu vášho preferovaného dodávateľa vysoko výkonných, robustných a spoľahlivých monitorovacích bezpečnostných riešení.

Nové 2 a 5 megapixelové H.265 kamery Wisenet X sú vybavené najnovšími video technológiami. Kamery tak užívateľom ponúkajú reálne výhody a poskytujú obchodným partnerom spoločnosti Hanwha Techwin konkurenčnú výhodu.

27 nových kamier WiseNet X ponúkajúcich výnimočnú hodnotu a bezkonkurenčný výkon

Kamery Wisenet X boli navrhnuté s ohľadom na užívateľa. Jedinečná výkonnosť umožňuje dvakrát rýchlejšie spracovanie videa než akého sú HD kamery zvyčajne schopné a trojnásobná veľkosť pamäte umožňuje prevádzku integrovaných funkcií pre analýzu videa a zvuku.

Kľúčové funkcie zahŕňajú:
• Bezkonkurenčnú kvalitu obrazu
• Vysoký výkon za nízkeho osvetlenia
• Technológiu WiseStream II znižujúcu nároky na šírku pásma až o 99%
• Super efektívny prenos v sieti
• Duálne SD sloty umožňujúce integrovanú úložnú kapacitu až 512 GB
• Gyro senzory zaisťujúce presnejšiu stabilizáciu vo vetre a pri otrasoch
• Najlepšie WDR na svete bez rozmazania:
Súčasný obraz WDR je zvyčajne zachytený zložením 2 snímok s rôznym nastavením expozície. Rad Wisenet X s 150dB WDR používa 4 snímky, s rôznou dĺžkou expozície, na vytvorenie prirodzenejšieho obrazu. Nová technológia bola vyvinutá tak, aby poskytovala jasný a ostrý obraz a eliminovala rozmazanie, ktoré je zvyčajne kritickým nedostatkom WDR.

• Monitoring farebných obrazov aj v slabom osvetlení:
Vďaka úplne novej čipovej sade a výnimočným objektívom spoločnosti Hanwha Techwin možno teraz farebný obraz zachytávať aj v slabom svetle a to bez IR prísvitu.

• Výkonné analytické funkcie:
Výkonná výpočtová sila čipovej sady Wisenet X poskytuje užívateľom flexibilitu a možnosť používať rôzne špecializované analytické aplikácie tretích strán, ako je napr. Automatické rozpoznávanie evidenčných čísel vozidiel. Kamery sú tiež štandardne vybavené analytickými funkciami, ako je napr. Riadenie rady pred pokladňou a funkciami pre analýzu zvuku, ktoré rozpoznávajú kritické zvuky, napr. streľbu, explózie, krik a zvuk rozbitého skla a okamžite spúšťajú alarm.

• Výnimočne šetrné v nárokoch na šírku pásma:
Všetky kamery Wisenet X sú vybavené kompresiou H.265 a doplnkovou kompresnou technológiou WiseStream II, ktorá dynamicky riadi kódovanie a vyvažuje kvalitu a kompresiu podľa pohybu, ku ktorému v zábere dochádza. Keď sa skombinuje komplementárna kompresná technológia WiseStream s kompresiou H.265, je efektivita v zaobchádzaní so šírkou pásma zlepšená až o 99% v porovnaní so súčasnou technológiou H.264.

• Praktická pomoc pre inštalačných pracovníkov:
Naši konštruktéri vyvíjali rad Wisenet X primárne s ohľadom na užívateľa, nezabudli však uľahčiť život aj systémovým integrátorom. Tí môžu pri inštalácii skontrolovať zorné polia jednotlivých kamier na smartfóne. Umožňuje to Wi-Fi a integrovaný USB port.

Čipová sada Wisenet 5

Séria Wisenet X je vybavená najvýkonnejšou čipovou sadou, na ktorej kedy bola založená celá kamerová rada. Čipová sada Wisenet 5 využíva úplne novú architektúru a je schopná rýchlejšieho spracovania, čo zaisťuje najlepší výkon, ktorý potrebujete.Školenie Samsung Wisenet X

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokNová 4K PTZ kamera z radu Samsung Wisenet P
Ďalší článokInteligentné video funkcie – Päť skvelých vecí, ktoré môžete robiť s analýzou obrazu
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ