ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Hanwha Techwin pokračuje v rozširovaní svojej série Samsung Wisenet P predstavením IP sieťovej 4K PTZ kamery PNP-9200RH s integrovaným IR prisvietením.

Spolu s jedinečne čistým 4K (8 megapixelovým) obrazom a kompresiou H.265 disponuje kamera PNP-9200RH od Samsung Wisenet 20x optickým zoomom a IR prisvietením s dosvitom až 200 metrov môžu užívatelia jednoducho monitorovať aktivitu aj pri vzdialených objektoch. Monitorovanie je navyše podporené otáčaním v okruhu 360 ° a náklonom v uhle 190 ° aj pokročilým automatickým sledovaním zaisťujúcim hladký záber bez otrasov.

Hlavné parametre

Kamera PNP-9200RH disponuje stupňom krytia IP66 a odolnosťou voči vandalizmu a vonkajším podmienkam v náročnom prostredí a využíva progresívne skenovanie, ktoré zaisťuje ostré okraje pohybujúcich sa objektov a vozidiel. So štyrmi ďalšími modelmi z radu Samsung Wisenet P zdieľa rad inovatívnych, praktických funkcií. Tie zahŕňajú obojsmerný prenos zvuku, maskovanie privátnych zón, funkciu Defog a slot pre SD kartu, aby sa video pri výpadku siete automaticky nahrávalo.

Otvorená platforma

Funkcie pre analýzu videa, ako je pridanie / odobratie objektu a detekcia neoprávnenej manipulácie a prenos zvuku (s metadátami), sú poskytované štandardne. Otvorená platforma reprezentovaná čipovou sadou DSP integrovanou do PNP-9200RH poskytuje koncovým užívateľom flexibilitu spočívajúcu v možnosti používať špičkové analytické funkcie vyhovujúce ich potrebám.

Jedinečná technológia WiseStream

Zoznam inovatívnych funkcií integrovaných do PNP-9200RH završuje technológia WiseStream, doplnková kompresná technológia, ktorá dynamicky riadi kódovanie a vyvažuje kvalitu a kompresný pomer vzhľadom k pohybu, ku ktorému v scéne dochádza. Keď sa skombinuje komplementárna kompresná technológia WiseStream s kompresiou H.265, je efektivita v zaobchádzaní so šírkou pásma zlepšená až o 75% v porovnaní so súčasnou technológiou H.264. To zaručuje, že kamery spoločnosti Hanwha Techwin z novej rady Wisenet P patria medzi najšetrnejšie kamery v nárokoch na šírku pásma vôbec.

Wisenet Samsung PNP-9200RH


Wisenet Samsung PNP-9200RH

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Samsung Techwin Europe

O spoločnosti Hanwha Techwin

Spoločnosť Hanwha Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Hanwha Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Hanwha Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokWISENET X DEFINUJE NOVÝ ŠTANDARD
Ďalší článokWISENET X – Dajte priechod extrémnemu výkonu
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ