ZDIEĽAŤ

Extrémny výkon s najnovšou čipovou sadou Wisenet 5

Hanwha Techwin, predstavuje radu Wisenet X s najnovšou čipovou sadou Wisenet 5. Čipová sada Wisenet 5, jadro série Wisenet X, je najdôležitejším technologickým komponentom doposiaľ vyvinutým spoločnosťou Hanwha Techwin.

„Wisenet 5 je naša najnovšia čipová sada s extrémnym výkonom. Je jedným z hlavných dôvodov konkurencieschopnosti spoločnosti Hanwha Techwin, “
konštatuje Lee Man-Seob, prezident a výkonný riaditeľ Hanwha Techwin Security Business Group.

„Rad Wisenet X je našou prvou produktovou radou, ktorá využíva toto riešenie s jediným čipom. Naše nové 2 a 5 megapixelové kamery predefinujú priemyselné štandardy. Nielen kvôli výnimočne ostrému obrazu, ale tiež kvôli oveľa rýchlejšiemu spracovaniu videa a zdokonaleným funkciám.“

Rad Wisenet X ponúka 150dB WDR, stabilizáciu obrazu pomocou gyrosenzorov, výnimočne ostrý obraz snímaný po celý deň a zdokonalený výkon i za zlých svetelných podmienok. Vďaka jedinečnej kompresnej technológii WiseStream II sú kamery rady Wisenet X najšetrnejšie v nárokoch na šírku pásma vôbec. A k dispozícii je aj celý rad ďalších výhod, napríklad rôzne integrované analytické funkcie.

Uvedením radu Wisenet X odpovedá spoločnosť Hanwha Techwin na všetky požiadavky trhu v oblasti bezpečnostných monitorovacích systémov. Pridaním radu Wisenet X k nedávno uvedeným radom Wisenet Q a P zriadila spoločnosť Hanwha Techwin celé spektrum, od cenovo dostupných základných modelov až po vysoko výkonné produkty, ktoré splnia potreby projektantov a zákazníkov vo všetkých vertikálnych sektoroch.

Novou radou Wisenet X upútala Hanwha Techwin veľkú pozornosť. Ďalšie významné investície do vývoja produktov a marketingu sú naplánované.

150dB WDR ponúka ostrý obraz bez najmenšieho rozmazania
Existujúce WDR produkuje obraz kombináciou dvoch snímok s rôznou expozíciou – Wisenet X s 150dB WDR vytvára ešte prirodzenejší obraz kombináciou 4 snímok. Účelom novej technológie je odstraňovať rozmazanie, nedostatok súčasnej WDR, a poskytovať jasný a živý obraz.

Dokonalejšia stabilizácia za pomoci gyrosenzorov
K technológii používanej v existujúcich kamerách boli pridané gyrosenzory, ktoré zaistia ešte presnejšiu stabilizáciu. Stabilizácia prichádza do hry, keď je kamera otriasaná vetrom alebo vibráciami, a zabezpečuje statickejší obraz.

Monitoring farebných obrazov aj za nedostatočných svetelných podmienok
Vďaka novej čipovej sade používané v modeloch série Wisenet X a vynikajúcim objektívom spoločnosti Hanwha Techwin možno monitorovať farebný obraz dokonca aj za nepriaznivých svetelných podmienok a to bez použitia IR prísvitu. Živý obraz možno teraz snímať bez ohľadu na prostredie a dennú dobu.

Obmedzte, vďaka technológii WiseStream II, dáta až o 99%
Kamery Wisenet X sú vybavené kompresiou H.265 a doplnkovou kompresnou technológiou WiseStream II, ktorá dynamicky riadi kódovanie a vyvažuje kvalitu a kompresiu podľa pohybu, ku ktorému v zábere dochádza. Keď sa skombinuje technológia WiseStream II s kompresiou H.265, je efektivita v zaobchádzaní so šírkou pásma zlepšená až o 99% v porovnaní so súčasnou technológiou H.264. To zaručuje, že nová rada kamier Wisenet X spoločnosti Hanwha Techwin patrí medzi najšetrnejšie v nárokoch na šírku pásma vôbec.

Pokročilejšia video analytika
Rad Wisenet X ponúka mnoho užitočných analytických funkcií. Funkcia pre analýzu zvuku rozpoznáva kritické zvuky, napríklad výstrely, explózie, výkriky a zvuk triešteného skla, a okamžite spúšťa alarm. Okrem iných funkcií je dôležité aj riadenie rád. Dokáže analyzovať rady vznikajúce v obchodoch alebo bankách a efektívnejšie riadiť prevádzku.

Duálny sloty pre SD karty a pohodlná inštalácia cez USB
Kamery z rady Wisenet X sa môžu prostredníctvom USB portu a Wi-Fi dongle pripájať k mobilným zariadeniam cez Wi-Fi. Pomocou smartphonu je možné pri inštalácii okamžite skontrolovať zorné pole. Duálne sloty pre SD karty umožňujú automatické ukladanie až 512 GB dát do kamery, a teda zachovanie dát v prípade nestability siete.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Samsung Techwin Europe

O spoločnosti Samsung Techwin

Spoločnosť Samsung Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Samsung Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Samsung Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokNová panoramatická kamera SAMSUNG WISENET
Ďalší článokNová 4K PTZ kamera z radu Samsung Wisenet P
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ