ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Hanwha Techwin ďalej rozširuje rad Samsung Wisenet P a predstavuje 7,3 megapixelovú 180° panoramatickú kameru.

Sieťová kamera PNM-9020V je určená na monitorovanie veľkých otvorených priestorov jedinou kamerou. Disponuje viac senzormi, čo jej umožňuje snímať vysokokvalitné zábery v 180° spektre. Obraz zo štyroch 2MPx záberov urobených 3,6mm objektívmi sú harmonicky skladané 180° zložené zábery. Toho je dosahované pomocou synchronizovaného polohového zariadenia uprostred kamery, ktoré súčasne nastavuje uhol záberu všetkých senzorov a uľahčuje ovládanie.

„PNM-9020V má HD rozlíšenie a vyhotovuje panoramatické zábery vďaka čomu koncoví užívatelia môžu dosiahnuť mimoriadnej návratnosti investícií. Nahradí činnosť troch alebo štyroch štandardných HD kamier a ušetríte tak pri nákupe aj pri inštalácii,“ konštatuje Tim Biddulph, produktový manažér spoločnosti Hanwha Techwin Europe.

Hlavné parametre
Okrem digitálneho PTZ sa PNM-9020V vyznačuje stupňom krytia IP66 a IK10, je odolná voči vandalizmu, a možno ju používať v exteriéry aj v náročnom prostredí a zdieľa rad inovatívnych a praktických funkcií s ďalšími štyrmi modelmi z radu Wisenet P.
Tie zahŕňajú digitálne automatické sledovanie, True wide Dynamic Range a Lens Distortion Correction a snímajú optimálny obraz za každej situácie. Je tiež podporovaný obojsmerný prenos zvuku, maskovanie privátnych zón, napájanie 12 V DC a PoE a slot pre SD kartu, aby sa video pri výpadku siete automaticky nahrávalo.

Otvorená platforma

Funkcie pre analýzu videa, ako sú tepelné mapy, virtuálne línie, vstup/odchod a pridanie/odobratie objektu, sú poskytované štandardne. Otvorená platforma reprezentovaná čipovou sadou DSP integrovanou do PNM-9020V poskytuje koncovým užívateľom flexibilitu spočívajúcu v možnosti používať špičkové analytické funkcie vyhovujúce ich potrebám.

Jedinečná technológia WiseStream

Zoznam inovatívnych funkcií integrovaných do PNM-9020 završuje technológia WiseStream, doplnková kompresná technológia, ktorá dynamicky riadi kódovanie a vyvažuje kvalitu a kompresný pomer vzhľadom k pohybu, ku ktorému v zábere dochádza. Keď sa skombinuje kompresná technológia WiseStream s kompresiou H.265, je efektivita v zaobchádzaní so šírkou pásma zlepšená až o 75% v porovnaní so súčasnou technológiou H.264. To zaručuje, že kamery spoločnosti Hanwha Techwin Europe z novej rady Wisenet P patrí medzi kamery najšetrnejšie v nárokoch na šírku pásma vôbec.


AXIS M2026-LE

Samsung PNM-9020V

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Samsung Techwin Europe

O spoločnosti Samsung Techwin

Spoločnosť Samsung Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Samsung Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Samsung Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokVývoj technológií elektronickej ochrany tovaru
Ďalší článokWISENET X DEFINUJE NOVÝ ŠTANDARD
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ