ZDIEĽAŤ

Rozšírenie tejto rady prinieslo nové modely AXIS Q3504-V, Q3504-VE a Q3505-SVE spoločne s aktualizovanými modelmi Q3505-VA a Q3505-VE. Kopulové kamery ponúknu niekoľko druhov prevedení vrátane nerezovej ocele.

Spoločnosť AXIS Communications rozširuje a aktualizuje svoju modelovú radu sieťových kamier AXIS Q35. Okrem nových modelov AXIS Q3504-V, Q3504-VE a Q3505-SVE bola predstavená aj nová generácia modelov Q3505-VA a Q3505-VE, ktorú spoznáte vďaka označeniu Mk II za názvom.

Novinky využívajú najmodernejšie technológie snímacích senzorov a rozšírené možnosti spracovania obrazu pomocou technológie Lightfinder, vďaka čomu dosahujú vysokú svetelnú citlivosť obrazu v režime Wide Dynamic Range – Forensic Capture.

Dva nové modely zodpovedajú nárokom na použitie na lodiach, keďže majú elektrolyticky leštené telo z nerezovej ocele a kopulu z priehľadného nylonu, vďaka čomu odolajú korozívnym účinkom morskej vody a v nej obsiahnutým chemikáliám.

Modely AXIS Q3505-V / -vo / -SVE Mk II poskytujú obraz v rozlíšení HDTV 1080p pri snímkovej frekvencii 30 obrázkov za sekundu pri aktívnom WDR. V prípade neaktívnej WDR funkcie dosahuje kamera až 60 obr./s v plnom rozlíšení alebo dokonca 120 obrázkov v rozlíšení HDTV 720p.

Modely sú k dispozícii so širokouhlými alebo teleskopickými objektívmi. Kamery AXIS Q3504-V / -vo poskytujú video s rozlíšením HDTV 720p pri snímkovej frekvencii 30 obr./s pri aktívnom WDR a až 120 obr./s pri neaktívnej WDR funkcii. Všetky nové modely ponúkajú vzdialené ovládané priblíženia, ostrenia a riadenia clony P-Iris

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications

Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme. S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.


Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Je zalistovaná na burze NASDAQ Štokholm pod značkou AXIS. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokAký je skutočný rozdiel medzi H.264 a H.265?
Ďalší článokZabezpečenie kritickej infraštruktúry pomocou termálnych kamier
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ