ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Hanwha Techwin predstavuje tri nové sieťové kamery s extrémnym rozlíšením 12Mpx Wisenet P a technológiou WiseStream s kompresiou H.265 , ktorá dynamicky riadi kódovanie a vyvažuje kvalitu a kompresný pomer vzhľadom k miere pohybu, ku ktorému v scéne dochádza.

V dôsledku čoho sa požiadavky na šírku pásma a nároky na úložný priestor pri kamerách s rozlíšením 12MPx sú výrazne nižšie a podobné, ako pri kamerách s Full HD rozlíšením.
WiseStream

„Ostrosť a jas kamier Wisenet P je potrebné vidieť, aby ste presvedčili a uverili ich kvalite za ponúkanú cenu,“

povedal Chris Parry, Country Manager – Veľká Británia a Írsko Hanwha Techwin.

„Záznamy ukladané vo vysokom rozlíšením môžu rýchlo zaplniť kapacitu Vášho NVR zariadenia. Dobrou správou je, že Hanwha Techwin šikovne vyriešila tento problém tým, že vyvinula jedinečnú technológiu WiseStream. „

Keď sa technológia WiseStream skombinuje s kompresiou H.265, je možné porovnanie so súčasnou technológiou H.264 znížiť nároky na šírku pásma až o 75 %. To zaručuje, že kamery spoločnosti Wisenet Techwin z novej rady Samsung WiseNet P a WisenetQ patria medzi najšetrnejšie kamery v nárokoch na šírku pásma vôbec.

Digital Auto Tracking
V Hanwha Techwin sú presvedčený, že nastavili novú latku výkonu pre sieťové kamery s extrémnym rozlíšením 4K ( 12megapixelov ).
Okrem použitej technológie v dôsledku ktorej sú požiadavky na šírku pásma a nároky na úložný priestor výrazne nižšie, nové kamery série Wisenet P disponujú technológiou Digtial Auto Tracking, ktorá v čase nízkej aktivity, ako je napríklad nočná prevádzka, môže byť použitá na detekciu pohybujúcich sa objektov alebo osôb.

Operátorovi stačí ukázať na konkrétne miesto v širšom zábere, na incident alebo konkrétneho človeka a prakticky okamžite získa detailný záber.

Všetky tri modely radu P Wisenet sú nasledovné:

Samsung PNO-9080R

Samsung PNO-9080R

Samsung PND-9080R

Samsung PND-9080R

Samsung PNV-9080R

Samsung PNV-9080R

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Samsung Techwin Europe

O spoločnosti Samsung Techwin

Spoločnosť Samsung Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Samsung Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Samsung Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokKompresná technológia WiseStream
Ďalší článokAký je skutočný rozdiel medzi H.264 a H.265?
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ