ZDIEĽAŤ

Hanwha Techwin predstavuje novú kompresnú technológiu WiseStream, ktorá dynamicky riadi kódovanie a vyvažuje kvalitu a kompresný pomer vzhľadom k miere pohybu, ku ktorému v scéne dochádza.
V minulosti bol každý kompresný kodek navrhnutý pre vysielanie s použitím audia. Optimalizáciou kodeku pre náš segment môžeme radikálne znížiť šírku pásma a tým ho používať efektívnejšie. V súčastnosti sme svedkami radikálneho zlepšenia pre kodek H.264, hoci ide o vyspelý kompresný štandard obrazu. Dôvodom je to, že prvýkrát vidíme špecifický kodek určený len pre segment video monitorovacích systémov.

Technológia Wisestream účinne znižuje nároky na nahrávacie zariadenia a prenosové rýchlosti videa a ukladanie dát, čím účinne znižuje náklady na infraštruktúru a robí monitorovacie systémy cenovo dostupnejšie.

Kompresná technológia WiseStream
Zníženie šírky pásma až o 75%.

Použitím technológie WiseStream môžu užívatelia vyťažiť až 75% zníženia požiadaviek na šírku pásma a skladovanie záznamov. WiseStream dokáže automaticky a dynamicky identifikovať a vytvárať vysoko kvalitné obrázky v oblastiach pohybu, v rámci scény, pri uplatňovaní väčšej kompresii pozadia.

Keď sa technológia WiseStream skombinuje s kompresiou H.265, je možné v porovnaní so súčasnou technológiou H.264 znížiť nároky na šírku pásma až o 75 %. To zaručuje, že kamery spoločnosti Wisenet Techwin z novej rady Samsung WiseNet P a Wisenet Q patria medzi najšetrnejšie kamery v nárokoch na šírku pásma vôbec.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

O spoločnosti Samsung Techwin

Spoločnosť Samsung Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Samsung Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Samsung Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokAXIS predstavuje malé a nákladovo efektívne IP kamery M20
Ďalší článokSieťové kamery Samsung Wisenet P s rozlíšením 12Mpx
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ