ZDIEĽAŤ

AXIS Communications predstavil novú sériu kamier Axis M20 Series.
Nové sieťové kamery sú malé, ľahké, ale extrémne odolné vďaka čomu môžu byť inštalované v interiéry aj exteriéry, vďaka integrovanej slnečnej clone pre ochranu pred slnkom a dažďom.

„Naša nová rada kamera je ideálnou voľbou pre firmy, ktoré hľadajú spôsoby, ako zabezpečiť alebo rozšíriť stávajúci monitorovací kamerový systém s nízkymi nákladmi. Tieto cenovo dostupné sieťové kamery sú nákladovo efektívne a všestranné vďaka ich malým rozmerom a poskytujú vysoko kvalitný video dohľad v interiéroch i exteriéroch, vo dne aj v noci, „povedal Andres Vigren, produktový manažér spoločnosti Axis Communications.

„Séria kamier AXIS M20 ponúka za nízku cenu mimoriadne široké zorné pole. To znamená, že dokážete pokryť väčšiu monitorovanú oblasť s menším rozpočtom. Tieto kamery sú ideálne pre video dohľad v rámci maloobchodu, bankovníctva a zdravotníctva. „

Vďaka premyslenému dizajnu kamery štýlu bullet sa s kamerou ľahko manipuluje a jej inštalácia je jednoduchá, ponúka flexibilné možnosti montáže od steny, na strop, stĺp alebo pre montáž na roh.

Pri inštalácii pri vchodoch a východoch, infračervené prisvietenie poskytuje vysoko kvalitný video dohľad aj v tme. Axis Koridor Format umožňuje plné využitie pomerom strán 9:16 efektívne sledovanie chodieb a maloobchodných uličiek.

Axis M2025-LE ponúka rolíšenie HDTV 1080p a horizontálne zorné pole až 115°.
AXIS M2026-LE ponúka rolíšenie Quad HD 1440p a horizontálne zorné pole až 130°.

Oba modely disponujú technológiou WDR (široký dynamický rozsah) a technológiu AXIS Zipstream pre zníženie požiadaviek na prenos a skladovanie dát.
Vďaka technológii Power over Ethernet (PoE), stačí jediný sieťový kábel pre napájanie a prenos dát, čo znižuje čas a náklady na inštaláciu.

Sieťové kamery série AXIS M20 sú schopné vydržať drsné počasie a sú chránené proti prachu, piesku, soľnej hmle vďaka ochrane IP66, IK08 a NEMA 4X.

Nová série kamier AXIS M20 má podporu v najširšej základni v danom obore, ktorá ponúka softvér na správu a riadenie videa prostredníctvom Partnerského programu spoločnosti Axis pre vývoj aplikácií Axis Application Development Partner (ADP) Program, ako i riešení AXIS Camera Station. Aplikácie tretích strán na analýzu obrazu je možné do kamery inštalovať pomocou platformy AXIS Camera Application Platform a podpora riešení ONVIF umožňuje ľahkú integráciu kamier do širokej škály video dohľadových systémov.


AXIS M2026-LE

AXIS M2026-LE

AXIS M2026-LE

AXIS M2026-LE
AXIS M2026-LE BLACK

AXIS M2026-LE BLACK

AXIS M2025-LE BLACK

AXIS M2025-LE BLACK

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications

Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme. S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Je zalistovaná na burze NASDAQ Štokholm pod značkou AXIS. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokNové kamery AXIS M31 určené pre sektor služieb
Ďalší článokKompresná technológia WiseStream
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ