ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Hanwha Techwin (predtým Samsung Techwin), líder v oblasti monitorovacích bezpečnostných riešení s priekopníckym dizajnom vo výrobe technológií pre spracovanie obsahu, podpísala 30. augusta so spoločnosťou ImmerVision, vynálezcom 360 stupňového panoramatického objektívu a svetovým expertom na imerzívne optické technológie, dohodu o globálnom technologickom partnerstve.

Spoločnosť ImmerVision sídli v kanadskom Montreale. Vďaka tomuto partnerstvu budú všetky 360 ° kamery Wisenet predstavené v blízkej budúcnosti opatrené certifikátom ImmerVision Enables a to vrátane modelov, ktoré už spoločnosť predstavila. Očakáva sa, že to prispeje k výraznému zvýšeniu kompatibility s radom VMS taktiež opatrených certifikátom ImmerVision Enables.

360° kamery Wisenet spoločnosti Hanwha Techwin opatrené certifikátom ImmerVision Enables nielen že umožňujú panoramatické monitorovanie s obrazom, v ktorom nedochádza k deformácii rozlíšenia a skreslenia, ale naviac budú poskytovať vysoko detailné a krištáľovo jasné zábery a videá s bezchybným celkovým zorným polom bez slepých miest. Pritom budú využívané vysoko megapixelové optické objektívy spoločnosti Hanwha Techwin.

Očakáva sa, že spoločnosť Hanwha Techwin vďaka inovatívnym funkciám využije tieto profesionálne produkty a radu existujúcich riešení a zacieli ich na rôzne vertikálne trhy v oblasti monitorovania mestského prostredia, letísk, priemyselných oblastí atď.

,,Naše špičkové bezpečnostné monitorovacie produkty a riešenia využívajúce 360° optickú technológiu a inovatívne prepojenie s technológiou Enables spoločnosti ImmerVision budú vykazovať neuveriteľnú úroveň spolupráce a prinesú na trh s bezpečnostnými riešeniami úplne novú hodnotu,“
konštatuje David Kim, senior viceprezident spoločnosti Hanwha Techwin pre globálny predaj a marketing.

,,Sme nadšení partnerstvom so spoločnosťou Hanwha Techwin, skúseným výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných monitorovacích produktov a riešení,“
vraví Pascale Nini, prezidentka a výkonná riaditeľka spoločnosti ImmerVision.

,,Toto partnerstvo zaistí, že zákazníci spoločnosti Hanwha Techwin budú môcť využívať výhody ponúkané technológiami certifikovanými pre software Enables spoločnosti ImmerVision. A okrem toho sme nadšení možnosťou integrovať našu technológiu do budúcich špičkových 360° produktov.”

Prostredníctvom tohoto globálneho partnerstva vytvorí Hanwha Techwin nové obchodné príležitosti s rôznymi službami/produktmi, ktoré budú kombinovať technológie obidvoch spoločností a aktívna spolupráca za týmto účelom bude pokračovať.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

O spoločnosti Samsung Techwin

Spoločnosť Samsung Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Samsung Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Samsung Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

BEZ KOMENTÁRA