ZDIEĽAŤ

Axis nastavuje nový štandard kvality obrazu z oblasti video-monitoringu, kombinácia vysokého výkonu a integrácie je obohatená o skúsenosti z profesionálnych fotografických technológii Canon.

Spoločnosť Axis zvyšuje latku kvality obrazu bezpečnostných kamier uvedením sieťového modelu AXIS Q1659. Ten spája vysoko výkonný snímací senzor a objektív Canon EF / EF-S s celým radom vlastností a funkcií typických pre Axis, ako je flexibilita, jednoduchosť použitia a výkonnosť, s cieľom zabezpečiť výnimočne kvalitný obraz s extrémne jemnými detailmi pre širokú škálu potrieb video dohľadu. Ideálna voľba pre získanie detailného obrazu z veľkých vzdialeností v mestách, letiskách, hromadnej doprave, štadiónoch a na ďalších otvorených priestoroch.

Spoločnosť Axis Communications, svetový líder v oblasti IP kamier, predstavila najnovšiu sieťovú kameru AXIS Q1659, ktorá ako jej prvý model, kombinuje profesionálne fotografické snímacie technológie Canon s vlastnými osvedčenými riešeniami v oblasti bezpečnosti. Kamera ponúka novú úroveň ultra vysokej kvality obrazu pre statické kamery so širokým zorným uhlom a využíva možnosti špičkového snímacieho senzora a technológií objektívu EF za účelom dosiahnutia mimoriadneho farebného zobrazenia, kontrastu detailov aj za nepriaznivých svetelných podmienok.

,,Táto kamera je skutočne to najlepšie z technológie oboch svetov: IP kamera AXIS Q1659 zaručuje kvalitu obrazu na svetovej úrovni a značka Canon je uznávaná pre svoje fotografické snímacie technológie s profesionálnymi parametrami, čo znamená, že tento výrobok má všetko potrebné pre ucelené, flexibilné a ľahko realizovateľné inštalácie.

Okrem extrémne vysokej kvality jemných detailov možno kameru AXIS Q1659 vďaka širokej podpore softvérov pre spracovanie videa (VMS) rýchlo integrovať do existujúcich bezpečnostných ekosystémov,“ hovorí Olof Leidecker, globálny produktový riaditeľ spoločnosti Axis Communications.

Rozlíšenie obrazu pri modeli AXIS Q1659 je až 20 megapixelov pri snímkovej frekvencii 8 snímok za sekundu (fps). Kamera tak dosahuje mimoriadnu úroveň snímania detailov v prípade monitorovania otvorených priestorov na veľké vzdialenosti. Je vybavená zobrazovacou technológiou pre digitálne zrkadlovky (DSLR – DSLR – digital single-lens reflex). Používateľ môže podľa svojich potrieb vyberať zo 7 rôznych objektívov EF / EF-S. Kamera má bajonetový úchyt pre objektívy EF, ktorých pripojenie je veľmi jednoduché.

Nová kamera ponúka aj najnovšiu technológiu komprimovaného prenosu obrazu zipstream spoločnosti Axis, ktorá umožňuje znížiť nároky na šírku prenosového pásma aj požiadavky na kapacitu dátového úložiska bez straty detailov v obraze. SFP slot navyše umožňuje voliteľné pripojenie pomocou optických káblov, vďaka ktorému možno kameru pripojiť k sieťam aj na dlhé vzdialenosti.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870
Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications

Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme. S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Je zalistovaná na burze NASDAQ Štokholm pod značkou AXIS. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článok3D Vizualizácia pre efektívnu inštaláciu bezpečnostného systému
Ďalší článokAXIS a Canon oznamujú zmenu v predaji a marketingu pre portfólio sieťových video produktov
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ