ZDIEĽAŤ

Platforma Samsung SSM Enterprise je komplexná softvérová platforma určená ku kompletnej správe video monitorovacích systémov, ktorá maximalizuje efektivitu IP sieťových kamier Wisenet, nahrávacích zariadení, serverov a pritom umožňuje integráciu so systémami tretích strán, napríklad systémov pre riadenie prístupu a poplašnými systémami. Jej modulárna architektúra umožňuje prevádzkovateľom konfigurovať, spravovať a monitorovať veľký počet kamier. Vďaka výkonným funkciám vyhľadávania ponúka široké možnosti rýchleho a jednoduchého vyhľadania dôkazných materiálov.

Funkcia video sumarizácia koncentruje hodiny nahraného videa do série skrátených klipov s výrezmi z udalostí opatrenými časovými údajmi. Výberom ľubovoľnej udalosti prehráte príslušný záznam v plnom rozsahu. Vyhľadávanie môže byť filtrované pomocou kritérií, ako napr. farba, veľkosť objektu či smer pohybu.

Prevzatie služieb pri zlyhaní systému a automatické zotavenie siete zabezpečujú, že bude platforma SSM Enterprise vždy spoľahlivo fungovať.

Maloobchod – Identifikácia najlepších postupov a zvyšovanie spokojnosti zákazníkov
• Porovnávať výstupy počítania ľudí s počtom predajov predajného miesta
• Merať mieru konverzie obchodov
• Identifikovať obchod s najlepšími výsledkami a úspešnú mieru konverzie napodobniť naprieč maloobchodným reťazcom

Platforma SSM kombinuje údaje zo systému EPOS s analýzami počítania ľudí zachytenými v obchodoch inštalovanými kamerami Wisenet Open Platform, čo umožňuje zistiť, či si obchod vedie lepšie či horšie v porovnaní s ostatnými obchodnými reťazcami.

Okrem porovnávania konverzného pomeru návštev zákazníkov a predaja môžu dáta zaznamenané aplikáciou počítania ľudí pomôcť tiež pracovníkom marketingu pri hodnotení úspechu propagačných akcií obchodu a identifikáciou najviac navštevovaných častí obchodu, a to podľa hodiny alebo dňa v týždni.

Bankovníctvo – Ako presiahnuť priemyselné štandardy
• Monitorovanie akcií veľkého rozsahu vo viac ako 1000 lokalitách pre centrálne ústredie
• Zabezpečenie pomocou rozpoznania tváre pre personálne oddelenie
• Segmentom uznávaný video bezpečnostný systém s dvojnásobným šifrovaním
• Integrácia riadenia prístupu

Platforma SSM Enterprise podporuje šifrovanie SQL, LDAP aj SSL, aby mohla uspokojiť požiadavky všetkých priemyselných odvetví.
Operátorom v centrálnom riadiacom stredisku umožňuje tiež súčasne sledovať živé aj nahraté zábery zachytené veľkým počtom kamier, ktoré sa nachádzajú v rôznych vzdialených pobočkách či kanceláriách.

Platforma SSM Enterprise podporuje integrované aplikácie rozpoznania tváre, aby mohla okamžite využiť databázu zamestnancov a spolupracujúcich partnerov a vydať im povolenie na prístup. Vďaka schopnosti zaznamenať až 1000 udalostí za sekundu dokáže pomôcť s bojom proti nelegálnemu kopírovaniu platobných kariet a podvodom realizovaným prostredníctvom bankomatov. Dokáže spolupracovať aj s platformami riadenia prístupu spoločností Honeywell a Johnson Controls a zabezpečovať monitorovanie, kontrolu a vizuálne overovanie osôb, ktoré získali prístup do priestoru s obmedzeným prístupom.

Preprava – Monitorovanie, sledovanie a organizácia
• Sledovanie GPS prostredníctvom aplikácie Google Maps
• Videoklipy možné sťahovať z pohybujúcich sa vozidiel či vlakov a automaticky ich usporiadať podľa skutočnej postupnosti (aby nebolo nutné čakať, až vozidlo dorazí do miesta určenia)
• Jednoduché vyhľadávanie podľa farby, predmetu, smeru a záujmových miest pomocou funkcie video sumarizácia
• Integrácia „tiesňového stanovišta“, kedy platforma SSM spúšťa monitorovanie

Sledovanie GPS prostredníctvom aplikácie Google Maps je len jednou z dlhého zoznamu funkcií, ktorými je platforma SSM Enterprise vybavená, aby mohla byť uceleným riešením monitorovania pohybu u autobusov a vlakov. Platforma SSM Enterprise, ktorá bezproblémovo spolupracuje s výkonnými kamerami s vysokým rozlíšením a nahrávacími zariadeniami Wisenet, ponúka možnosť plynulo „odkladať dáta“ video záznamov nahraných v pohybujúcich sa vlakoch a autobusoch pri prejazde bodmi opatrenými Wi-Fi pripojením.

Dôkazy o akomkoľvek incidente možno rýchlo vyťažiť pomocou funkcie sumarizácia, pokročilé funkcie vyhľadávania platformy SSM, ktorú je možné optimalizovať stanovením smeru pohybu a farby objektu.

Integrácia platformy SSM so záchranárskymi stanovištami dodáva cestujúcim pri preprave istotu, že vo chvíľach, keď potrebujú pomoc, na nich budú operátori prísne dohliadať prostredníctvom kamier Wisenet.

Monitorovanie mestského prostredia – Opäť pod kontrolou
• Správa neobmedzeného počtu zobrazení pomocou virtuálnej matice
• Rozsiahly 128-kanálový nahrávací server
• Integrácia s riadením prístupu, protipožiarnou ochranou a detekciou narušiteľov
• Snímka obrazovky: Vzdialené monitorovanie riešení incidentov riadiacimi strediskami v reálnom čase
• Realizácia vzdialeného školenia personálu riadiacich stredísk

Nezáleží na počte nasadených kamier. Škálovateľnosť a dlhý rad inovatívnych a praktických funkcií platformy SSM uľahčuje život operátorom riadiacich stredísk pri ich snahe zabezpečiť plynulú prevádzku a bezpečnosť mestských centier. Virtuálna matica SSM umožňuje operátorom vytvoriť zobrazenie, ktoré najlepšie zodpovedá ich potrebám, a zároveň zabezpečiť úplnú kontrolu nad všetkými monitormi, aby mohli zobrazovať živé aj nahrané zábery z veľkého počtu kamier nasadených na rozsiahlom území. Snímka obrazovky umožňuje operátorom vzdialene spravovať centrálne riadiace centrá a riešenia incidentov v reálnom čase.

Platforma SSM dokáže spolupracovať so systémami detekcie narušiteľov a požiarov, ale aj so širokým radom technológií tretích strán, ako napr. ANPR, aby mohla byť v skutku integrovaným bezpečnostným systémom.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

O spoločnosti Samsung Techwin

Spoločnosť Samsung Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Samsung Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Samsung Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokKamery Samsung WiseNet Q vybavené kompresiou H.265 a jedinečnou technológiou WiseStream
Ďalší článok3D Vizualizácia pre efektívnu inštaláciu bezpečnostného systému
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ