ZDIEĽAŤ

Nové kamery rady Samsung WiseNet Q sú vybavené jedinečnou kompresiou H.265 a z hľadiska nárokov na šírku pásma efektívnou technológiou WiseStream.

24 kamier z novej rady Samsung WiseNet Q je vybavených inovatívnymi funkciami, ako je kompresia H.265 a technológia WiseStream. To je doplnková kompresná technológia, ktorá dynamicky riadi kódovanie a vyvažuje kvalitu a kompresný pomer vzhľadom k miere pohybu, ku ktorému v scéne dochádza.

Keď sa technológia WiseStream skombinuje s kompresiou H.265, je možné porovnanie so súčastnou technológiou H.264 znížiť nároky na šírku pásma až o 75 %. To zaručuje, že kamery spoločnosti Samsung Techwin z novej rady Samsung WiseNet Q patria medzi kamery najšetrnejšie v nárokoch na šírku pásma vôbec.

Žiadne kompromisy z hľadiska kvality

Aj cez výhodné ceny nedošlo u kamier Samsung WiseNet Q k žiadnym kompromisom z hľadiska kvality a funkčnej vybavenosti. Dokonca aj IR prísvit je poskytovaný v rámci štandardu.

Kamery sú k dispozícii vo verziách 2MP a 4MP Full HD. Sú vybavené technológiami True WDR, detekciou rozostrenia, Hallway View a Lens Distortion Correction a snímajú optimálny obraz za každej situácie.

Detekcia rozostrenia je k dispozícii u všetkých modelov. Rozpoznáva, kedy nie je kamera zaostrená. Zaostrenie 4MP modelov z rady WiseNet Q vybavených varifokálnym objektívom je možné nastaviť aj po sieti, a ušetriť tak čas potrebný k inštalácii.

Technológia Hallway View ponúka vysoko efektívny spôsob monitorovania úzkych vertikálnych oblastí, napríklad chodieb, tunelov a uličiek. Umožňuje kamerám zaznamenávať obraz s pomerom strán 9:16 a 3:4, a tým efektívne fungovanie vo vysokých a úzkych priestoroch. Pričom sú minimalizované požiadavky na šírku pásma a úložnú kapacitu.

Technológia Lens Distortion Correction (LDC) kompenzuje skreslenie obrazu, ku ktorému môže dochádzať u širokouhlých objektívov.

K flexibilite a užívateľskej prívetivosti kamier z rady Samsung WiseNet Q ďalej prispievajú funkcie, ako je detekcia pohybu a neoprávnená manipulácia, duálne napájanie cez PoE a 12V DC a integrovaná úložná kapacita obsahujúca sieťové dátové úložisko a 128GB SD, SDHC a SDXC karty. Kamery predstavujú cenovo výhodné bezpečnostné riešenie pre banky, maloobchodné reťazce, kancelárie, dopravu a radu ďalších aplikácií.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

O spoločnosti Samsung Techwin

Spoločnosť Samsung Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Samsung Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Samsung Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ