ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Axis Communications, líder na trhu sieťových monitorovacích systémov predstavuje sieťový videovrátnik AXIS A8105-E, ktorý umožňuje operátorom monitorovať vchody, komunikovať priamo s návštevníkmi a vzdialene otvárať dvere pomocou mobilnej aplikácie, IP telefónom alebo systémom pre správu videa (VMS ).

Táto stanica je ideálna pre inštalácie v rámci maloobchodu či štátnej správy, svojim malým rozmerom umožňuje, aby bola inštalovaná tam, kde je obmedzený priestor.

„Videovrátnik AXIS A8105-E je skvelým doplnkom našej rady sieťových dverných staníc a ponúka vynikajúcu kvalitu obrazu, kvalitný zvuk a funkčnosť otvárania dverí,“

uviedol Fredrik Nilsson, VP, Americas, Axis Communications, Inc.

„Vzhľadom k svojej malej veľkosti a robustnému prevedeniu je tento výrobok ideálnym doplnkom k video monitorovaciemu systému.“

Rozlíšenie HDTV 1080P s technológiou WDR poskytuje bezkonkurenčnú vizuálnu identifikáciu aj pri silnom protisvetle a LED iluminácia poskytuje dostatok svetla, pre zachytenie návštevníka, aj v noci.

AXIS Corridor Format zvyšuje vertikálnu plochu pohľadu, vďaka ktorému je možné identifikovať vysokých návštevníkov, aj keď je videovrátnik inštalovaný nízko.

S podporou pre napájanie prostredníctvom ethernetu (PoE) je inštalácia veľmi jednoduchá a flexibilná, čo udržuje nízke náklady. Jednotku je možné priamo zapustiť do steny príp. nainštalovať na povrch.

V dôsledku otvorených štandardov, ako je SIP a ONVIF je zariadenie AXIS A8105-E možné bez problémov integrovať do existujúcich VMS a Voice over IP (VoIP) telefónnych systémov.

AXIS A8105-E je podporovaná najširšou ponukou softvérov pre správu videa cez Axis Application Development Partner (ADP) program a AXIS Camera Station. Audio a video analytické aplikácie tretích strán je možné inštalovať pomocou AXIS Camera Application Platform.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications

Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme. S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Je zalistovaná na burze NASDAQ Štokholm pod značkou AXIS. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokNajnovšie high-end sieťové kamery AXIS Q36
Ďalší článokNová verzia AXIS Zipstream vám ušetrí ešte viac úložného priestoru a šírku pásma
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ