ZDIEĽAŤ

Nová rada sieťových kamier AXIS Q36 ponúka výnimočnú kvalitu obrazu a vysoko výkonné spracovanie obrazu. Sieťové kamery sú ideálne pre monitorovacie systémy mestskej, štátnej správy a zariadenia kritickej infraštruktúry.

Kamery AXIS Q3615-VE a AXIS Q3617-VE ponúkajú výnimočnú kvalitu obrazu a podporu vzdialeného nastavenia pan/tilt/roll/zoom (PTRZ) pre rýchlu montáž. Spoločnosť Axis Communications, líder na trhu sieťových monitorovacích systémov predstavuje novú sériu sieťových kamier AXIS Q3615-VE a AXIS Q3617-VE, ktoré obsahujú väčšie až ½” palcové senzory, AXIS Lightfinder a Wide Dynamic Range (WDR) – technológie, ktoré spoločne ponúkajú výnimočnú kvalitu obrazu v náročných svetelných podmienkach.

„Séria AXIS Q36 predstavuje jedinečnú možnosť diaľkového PTRZ ovládania, ktorá výrazne skracuje dobu montáže,“

hovorí Fredrik Nilsson, VP, Americas, Axis Communications, Inc.

„Navyše táto séria je vhodná pre drsné exteriérové prostredia, pretože kamery sú vybavené elektronickou stabilizáciou obrazu, odolnosťou IK10, ochranou proti počasiu a detekciou nárazu.“

Sieťová kamera AXIS Q3615-VE ponúka rozlíšenie HDTV 1080P pri snímkovej frekvencie až 30 snímok za sekundu s WDR a až 60 snímok za sekundu bez WDR.

Sieťová kamera AXIS Q3617-VE ponúka rozlíšenie Quad HD alebo 4-megapixelové rozlíšenie pri snímkovej frekvencie až 30 snímok za sekundu so zapnutým WDR alebo 6-megapixelovým rozlíšením rýchlosťou až 20 snímok za sekundu s vypnutým WDR.

Kamery sú vybavené technológiou AXIS Zipstream, ktorá znižuje spotrebu šírky pásma a požiadavky na úložisko v priemere o 50 percent a viac, bez obetovania dôležitých detailov obrazu. AXIS Lightfinder a Wide Dynamic Range (WDR) technológie umožňujú kamere zachytiť farebné video v tme a zvládnutie záznamu v náročných svetelných podmienkach, napríklad, keď slnečné svetlo vytvára veľmi svetlé zóny rovnako, ako temný tieň niektorých oblastí v scéne.

Séria AXIS Q36 je podporovaná najširšou ponukou softvérov pre správu videa cez Axis Application Development Partner (ADP) a v programe AXIS Camera Station. Aplikácie, na analýzu obrazu tretích strán, môžu byť nainštalované do kamery cez AXIS Camera Application Platform a podpora ONVIF umožňuje jednoduchú integráciu do existujúcich systémov video monitorovania.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications

Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme. S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Je zalistovaná na burze NASDAQ Štokholm pod značkou AXIS. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokKamery WiseNet s počítaním osôb a teplotnými mapami
Ďalší článokVýkonné sieťové videovrátniky AXIS A8105-E
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ