ZDIEĽAŤ

Axis Communications oznámila akvizíciu spoločnosti Cognimatics, výrobcu optimalizačných riešení zameraných na maloobchodný sektor.

Spoločnosť Cognimatics ponúka sadu video analytických aplikácií, ktoré pomáhajú optimalizovať operácie v maloobchodných predajniach, zvýšiť spokojnosť zákazníkov a bezpečnosť.

Produkty Cognimatics sú dobre známe s úspešnou históriou v maloobchodnom sektore a budú doplňovať naše riešenia na tomto trhu. Ich záväzok k rozvoju inovačných a ľahko použiteľných produktov je v súlade s prístupom spoločnosti Axis poskytovať najvyššiu hodnotu riešenia pre celý rad potrieb zákazníka.

„Sme nadšení, že môžeme ponúknuť našim partnerom a koncovým užívateľom riešenia, ktoré pôsobia ako prirodzený doplnok k ich existujúcim systémom Axis,“

hovorí Ray Mauritsson, generálny riaditeľ spoločnosti Axis Communications.

Spoločnosť bola založená v roku 2003, Cognimatics je súkromná švédska spoločnosť so sídlom v Lunde s 12 zamestnancami. Axis Communications a Cognimatics spolupracujú už niekoľko rokov, aby poskytli integrované riešenia pre segment spoločných zákazníkov. Cognimatics slúži zákazníkom vo viac ako 70 krajinách sveta cez globálny systém distribútorov.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications

Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme. S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Je zalistovaná na burze NASDAQ Štokholm pod značkou AXIS. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokAXIS Communications kupuje českého výrobcu interkomov 2N Telekomunikace
Ďalší článokAXIS prináša IP kamery s optickým systémom i-CS
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ