ZDIEĽAŤ

Švédska spoločnosť Axis Communication sa dohodla na kúpe českej firmy 2N Telekomunikace, ktorá je jednotkou v obore IP interkomov, teda na poli bezdrôtových bezpečnostných komunikačných zariadení.

Prevzatím spoločnosti 2N reaguje Axis na rastúci trh IP interkomov a rozširuje svoju ponuku produktov. Axis je popredným svetovým výrobcom na poli sieťového videa a hlavným aktérom v oblasti prechodu z analógového na digitálne videomonitorovacie systémy.

„2N disponuje podľa Axis rozvinutými predajnými kanálmi prostredníctvom elektrikárov a inštalačných firiem telekomunikačnej techniky a pôsobí aj v segmente výťahových interkomov. Česká firma bude podľa švédskej spoločnosti ťažiť z jej silnej pozície na trhu a z jej zdrojov pre výskum a vývoj.
Značka 2N na trhu zostane a bude pôsobiť ako dcérska firma skupiny Axis,“
uviedol viceprezident Axis Peter Lindström.

2N sa zaoberá vývojom a výrobou produktov komunikačných technológií a fyzickej bezpečnosti. Ponúka dverové a bezpečnostné interkomy, prístupové systémy, výťahové komunikátory, IP systémy verejného ozvučenia a široké spektrum mobilných brán a telefónnych ústrední.

2N má ústredie v Prahe a zhruba 200 zamestnancov. Axis zamestnáva viac ako 2100 ľudí vo viac ako 50 krajinách sveta.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications

Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme. S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Je zalistovaná na burze NASDAQ Štokholm pod značkou AXIS. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokSamsung SNO-6084R / ANP s rozpoznáváním registračných značiek
Ďalší článokAXIS Communications kupuje Cognimatics k posilneniu ponuky pre maloobchod
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ