ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Samsung Techwin Europe predstavila riešenie WiseNet SNO-6084R / ANP s rozpoznávaním registračných značiek, ktoré možno vybaliť a okamžite začať používať na riadenie prístupu vozidiel.

Kamera Samsung SNO-6084R / ANP s rozpoznávaním registračných značiek využíva široké spektrum funkcií, ktorými je vybavená 2 MP Full HD bullet kamera SNO-6084R / ANP založená na otvorenej platforme WiseNet. Obsahuje integrovaný IR prísvit, funkciu Defog a digitálnu stabilizáciu obrazu (DIS).

Uvedené funkcie spolupracujú so softvérom pre rozpoznávanie registračných značiek najnovšej generácie, ktorý je do kamier vopred nahrávaný. Užívatelia tak môžu nepretržite zaznamenávať, monitorovať a riadiť všetky prichádzajúce vozidlá bez ohľadu na svetelné podmienky prostredia.

Kameru Samsung SNO-6084R / ANP s rozpoznávaním registračných značiek možno ľahko nainštalovať. Upozornenie na udalosť vygeneruje, keď je rozpoznaná autorizovaná registračná značka. Systém je možné nakonfigurovať tak, aby na základe tejto udalosti otvoril / uzavrel závoru a odoslal správu o aktivite prostredníctvom e-mailu alebo FTP.

Vopred nainštalovaná aplikácia

„Tým, že vopred nainštalujeme aplikáciu pre rozpoznávanie registračných značiek, ktorá bola testovaná na kamerách Samsung, sa snažíme inštalačným pracovníkom, systémovým integrátorom a užívateľom ušetriť čas, ktorý by inak vynaložili na skúmanie širokého spektra dostupných riešení tohto typu,“
vysvetlil Dan England, manažér pre technologické partnerstvo spoločnosti Samsung Techwin Europe Ltd.

„A nemenej dôležitá je aj skutočnosť, že vďaka aplikácii spoločnosti Artec, ktorú možno začať používať hneď po sprevádzkovaní kamery SNO-6084R / ANP, sú náklady a čas potrebný na inštaláciu minimalizované a užívatelia majú okamžite k dispozícii hladko integrované riešenie.“

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Samsung Techwin Europe

O spoločnosti Samsung Techwin

Spoločnosť Samsung Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Samsung Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Samsung Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ