ZDIEĽAŤ

Nová sieťová kamera Axis P1244 ponúka cenovo efektívne riešenie pre interiérové aplikácie, ktoré vyžadujú mimoriadne utajené video monitorovanie. Vysoko výkonný chipset HDTV 720p modulárnej kamery je vybavený senzorovou jednotkou o veľkosti prsta, ktorá je pripojená cez kábel na malú napájaciu jednotku.

Umožňuje univerzálnu montáž a je ideálna pre použitie v obchodoch, bankách, pre integráciu do ťažko prístupných miest, ako sú bankomaty a predajné automaty na cestovné lístky.

V porovnaní so svojimi predchodcami je AXIS P1244 menšej veľkosti pre ľahšiu a univerzálnejšiu inštaláciu. Ponúka lepšiu kvalitu obrazu v nízkych a meniacich sa svetelných podmienkach, poskytuje zlepšenú kompresiu videa a aj analytické funkcie.

„Kombinácia lepšieho výkonu, menšej veľkosti a ceny činí AXIS P1244 atraktívny produkt pre zákazníkov, ktorí hľadajú nákladovo efektívne, vysoko diskrétne dohľadové riešenie,“

povedal Erik Frännlid, riaditeľ produktového manažmentu, Axis Communications.

Modulárna koncepcia

Modulárna koncepcia rozdeľuje kameru do rôznych častí: snímacia jednotka obsahuje objektív a obrazový snímač a hlavnú jednotku, ktorá obsahuje spojenie procesora a napájania prostredníctvom kábla, ktorý spája senzorovú jednotku s hlavnou jednotkou. Modulárna koncepcia umožňuje diskrétnu montáž malej senzorovej jednotky. V prípade potreby môže byť hlavná jednotka umiestnená na inom mieste, kde je dostatok priestoru.

Kompaktná konštrukcia

Sieťová kamera AXIS P1244 obsahuje senzorovú jednotku s 102 ° horizontálnym zorným polom. Voliteľné príslušenstvo umožňuje senzorovú jednotku inštalovať na povrch alebo do zapustenej montáže. Senzorová jednotka je dodávaná s 8 m káblom pre pripojenie k hlavnej jednotke. Hlavná jednotka AXIS P1244 je trikrát menšia ako predchádzajúce AXIS P12 hlavné jednotky.

Vysoký výkon

Sieťová kamera AXIS P1244 podporuje plnú snímkovú frekvenciu HDTV 720p videa, technológiu Zipstream pre nižšiu šírku pásma a skladovacie účely, Power over Ethernet (PoE) pre jednoduchú inštaláciu a slot pre microSD kartu pre lokálne úložisko. Má vstavaný aktívny alarm pri poškodení a video detekciu pohybu, a má väčšiu kapacitu na podporu ďalších video analytických funkcií ktoré sú kompatibilné s AXIS Camera Application Platform.

AXIS P1244 je podporovaná najširšou ponukou softvéru pre správu videa cez program Axis Application Development Partner rovnako ako AXIS Camera Companion Camera. Podpora ONVIF umožňuje jednoduchú integráciu so širokou škálou video monitorovacích systémov.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications

Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme. S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Je zalistovaná na burze NASDAQ Štokholm pod značkou AXIS. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokAXIS uvádza na trh nový produktový rad pre malé a stredné podniky
Ďalší článokSamsung SNO-6084R / ANP s rozpoznáváním registračných značiek
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ