ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Axis Communications oznámila, že sa chystá splniť špecifické požiadavky na zabezpečenie malého a stredného podnikateľského sektora.
Ponuka AXIS Communications kombinuje kompletné integrované a vysoko spoľahlivé riešenia produktov rady – AXIS Companion Line – a komplexnú podporu pre resellerov a inštalačné firmy.

Vďaka pokročilému sieťovému bezpečnostnému riešeniu je systém jednoduchší, efektívnejší a s nízkym rizikom problémov. Je určený pre riešenia ako sú obchody, reštaurácie a kancelárie, u ktorých základnou potrebou je kamerovým systémom zabezpečiť zamestnancov, zákazníkov, priestory a majetok.

„Videli sme, že menšie podniky často váhajú prijať bezpečnostné sieťové riešenie v dôsledku zmien v cenách, obáv z údržby systému a zložitosti operácie. Reagovali sme s konkurenčnou ponukou kamier, softvéru a ďalších kľúčových zložiek, ktoré odstraňujú tieto prekážky. Je to doslova riešenie out-of-the-box založené na kvalite a spoľahlivosti,“ uviedol Gilles Ortega, riaditeľ Small Business na Axis.

Vybudovanie kompletného riešenia

Kľúčovým prvkom rady Companion line je Companion Recorder, 8-kanálový sieťový videorekordér s vstavaným PoE napájaním pre úsporu nákladov pri inštalácii. Toto zariadenie pre videodohľad obsahuje integrovaný pevný disk (4 alebo 8 GB ) a dizajn bez ventilátora. Obsahuje tiež USB port pre jednoduchý export videozáznamu a bezdrôtový prístupový bod pre priamy prístup k systému prostredníctvom mobilných zariadení.
Riešenie využíva softvér pre správu videa AXIS Companion, ktoré zjednodušuje inštaláciu a používanie AXIS Companion cez mobilné aplikácie pre iOS alebo Android.

To odstraňuje potrebu PC počas inštalácie systému alebo jeho trvalé používanie. Aplikácia umožňuje používateľom bezpečne pristupovať k videozáznamom a riadiť kamery na diaľku zo svojho inteligentného telefónu alebo iného mobilného zariadenia.

„Jednoduchosť a spoľahlivosť sú opory tejto ponuky. Dodávame kvalitné a ľahko použiteľné riešenie, aby sa majitelia podnikov mohli sústrediť na ich prevádzku, a nie na to, či ich bezpečnostný systém funguje.“ dodal Ortega.

IP kamery dostupné v rade AXIS Companion Line poskytujú množstvo funkcií na rôzne účely, vrátane denného aj nočného kamerového dohľadu s integrovaným infračerveným (IR) osvetlením pre vnútorné aj vonkajšie scenáre použitia. Všetky kamery rady Companion Line poskytujú vysokú kvalitu obrazu v HDTV a obsahujú Wide Dynamic Range technológiu (WDR) pre použitie v náročných svetelných podmienkach. Podporovaná je tiež oceňovaná technológia Zipstream pre minimalizovanú šírku pásma a využitie úložného priestoru.

Kamery sú vybavené slotom pre microSD karty, ktorý môže byť použitý v kombinácii s microSDXC kartou AXIS EZVO.

Na všetok hardvér v rade Companion línie AXIS sa vzťahuje trojročná záruka. Sieťové kamery rady AXIS Companion Line a AXIS Companion Recorder sú určené len pre použitie so softvérom pre správu videa AXIS Companion a mobilné aplikácie.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications

Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme. S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Je zalistovaná na burze NASDAQ Štokholm pod značkou AXIS. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokSamsung Techwin a Oxyhealth uzatvárajú partnerstvo, ktorého výsledkom je kamera na monitorovanie zdravotného stavu
Ďalší článokAXIS predstavuje modulárny kamerový systém na utajené video monitorovanie
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ