ZDIEĽAŤ

Svetovo uznávaný výrobca bezpečnostných riešení Samsung Techwin predstavil v rámci partnerstva s vývojárom bezkontaktného softvéru pre monitorovanie zdravotného stavu Oxyhealth inovatívny, na kamerách založený systém na monitorovanie zdravotného stavu.

„Technologické partnerstvo, ktoré sme nadviazali s Oxyhealth, je perfektným príkladom toho, ako Samsung Techwin neustále preukazuje svoje odhodlanie prinášať inovatívne bezpečnostné riešenia, ktoré napĺňajú skutočné potreby trhu,“ povedal Cheol Kyo Kim, prezident a výkonný riaditeľ spoločnosti Samsung Techwin Co. Limited.

„Kombinácia našich oceňovaných kamier založených na otvorenej platforme, ktoré sú schopné snímať vynikajúci obraz, so softvérom spoločnosti Oxyhealth znamená, že môžeme užívateľom ponúkať riešenia prinášajúce pocit istoty aj zvýšenú prevádzkovú efektivitu.“

Kamery značky Samsung, ktoré bez problémov spolupracujú s bezkontaktným softvérom pre monitorovanie zdravotného stavu spoločnosti Oxyhealth ponúkajú inštitúciám, spravujúcim duševné zdravie a väzniciam, možnosť vzdialene sledovať pohyb, srdcový tep a dýchanie zadržaných a pacientov.

Riešenie bolo úspešne vyskúšané britskou políciou a organizáciou starajúcou sa o duševné zdravie. Povedomie o potrebe rýchleho zásahu, ktorý obmedzí počet úmrtí zadržiavaných a ošetrovaných celosvetovo rastie a spoločnosti Samsung Techwin a Oxyhealth budú spoločne propagovať riešenia, ktoré včas upovedomia personál na náhle, dramatické zmeny fyziologických procesov.

Jonathan Chevallier, výkonný riaditeľ spoločnosti Oxyhealth, okomentoval globálne partnerstvo, ktoré bolo formálne uzatvorené 5. apríla 2016, následovne:

„Sme radi, že sme partnerom spoločnosti Samsung Techwin, známou ako výrobca robustných a vysoko výkonných bezpečnostných riešení pre vysoké zabezpečenie náročných a kriticky dôležitých prostredí. Vnímame ju ako fantastického zakladajúceho partnera v sieti partnerov spoločnosti Oxyhealth.

Tešíme sa na spoluprácu s tímom spoločnosti Samsung Techwin, aby sme mohli propagovať na kamerách riešenie pre monitorovanie zdravotného stavu v zabezpečených interiéroch a v budúcnosti nachádzať ďalšie príležitosti pre túto technológiu v ostatných trhových sektoroch. „

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Samsung Techwin Europe

O spoločnosti Samsung Techwin

Spoločnosť Samsung Techwin je výrobcom vysoko kvalitných bezpečnostných produktov. Spoločnosť Samsung Techwin je inovatívna organizácia zaisťujúca komplexné riešenia v globálnom merítku. Je dodávateľom vysoko kvalitných riešení a produktov z oblasti security. Do portfólia Samsung Techwin patria najmä systémy priemyselnej televízie (CCTV) vrátane najmodernejších riešení na báze IP.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ