ZDIEĽAŤ

Spoločnosť Axis ponúka projektantom integrovaných systémov a inštalačným firmám novú intuitívnu webovú aplikáciu, ktorá šetrí čas a námahu potrebnú pre návrh ucelených bezpečnostných riešení.

Nástroj AXIS Site Designer funguje online aj bez pripojenia k internetu a jeho účelom je odporúčať vhodné typy kamier a záznamových riešení pre malé a stredne veľké systémy. Obsahuje ľahko použiteľné šablóny pre celú škálu bezpečnostných požiadaviek a poskytuje interaktívne vedenie výberom z ponuky kamier, záznamových produktov a príslušenstva potrebných pre kompletné riešenie videomonitorovania.

Spoločnosť Axis Communications, svetový líder v oblasti IP kamier, predstavila nástroj AXIS Site Designer. V ňom projektanti integrovaných systémov a inštalačné firmy získavajú vysoko efektívny spôsob, ako navrhovať ucelené dohľadové riešenie pre malé až stredne veľké inštalácie. Tento nástroj šetrí čas pri tvorbe špecifikácií a projektov na kľúč, ktoré zahŕňajú až 100 kamier.

AXIS Site Designer je časovo úsporný a ľahko použiteľný nástroj, ktorý pomáha systémovým integrátorom a inštalačným firmám navrhnúť a implementovať optimalizované bezpečnostné riešenia.

Aplikácia ponúka výber zo šablón navrhnutých pre obvyklé scenáre riešení. Nástroj pre výber kamery odporučí vhodný model na základe zadaných prevádzkových požiadaviek, napríklad požadovaného rozlíšenia, oblasti, ktorú majú kamery pokryť a svetelných podmienok. Následne je ľahké pre akúkoľvek kameru vyhľadať vhodné montážne úchyty a ďalšie príslušenstvo, pretože aplikácia bude ponúkať iba kompatibilné komponenty. Kalkulátor úložiska poskytuje odporúčania pre vhodné záznamové riešenie na základe typických scenárov. Nakoniec táto aplikácia vytvorí úplný položkový rozpis materiálu, ktorý bude obsahovať všetky komponenty celého systému.

Nástroj AXIS Site Designer je webová aplikácia, ktorá pracuje online aj offline. Je ideálny pre rýchle a jednoduché navrhnutie systémov priamo na mieste aplikácie s využitím tabletov alebo notebookov, a to aj bez pripojenia na Internet. Inštalačným firmám a projektantom integrovaných systémov umožňuje v teréne pracovať na viacerých projektoch súčasne a synchronizovať ich potom prostredníctvom účtu na portáli MyAxis, kedykoľvek budú opäť k Internetu pripojení.

„Sme si vedomí, že pre našich partnerov sú čas a efektivita kľúčové aspekty pre úspech v ich podnikaní. Práve preto sme vytvorili aplikáciu AXIS Site Designer, ktorá že šetrí čas a ľahko sa používa, a hlavne tento nástroj pomáha našim partnerom projektovať a implementovať bezpečnostné riešenia optimalizované pre potreby ich klientov, bez toho aby museli mať hlboko detailné znalosti o ponuke produktov spoločnosti Axis.

Intuitívne rozhranie vylučuje akékoľvek tápanie a umožňuje vytvoriť profesionálny systém pre daný projekt oveľa rýchlejšie a presnejšie, čo je základom pre väčšiu spokojnosť koncového zákazníka, “ hovorí Peter Friberg, riaditeľ divízie Systémy a služby v spoločnosti Axis Communications.

Nástroj AXIS Site Designer je k dispozícii zadarmo na adrese sitedesigner.axis.com. Aplikáciu je možné používať na tabletoch, notebookoch i stolných počítačoch.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať :
canex@canex.sk / +421 918 450 870

Použité so súhlasom spoločnosti Axis communications AB

O spoločnosti Axis Communications

Spoločnosť Axis ponúka inteligentné bezpečnostné riešenia, ktoré vedú k chytrejšiemu a lepšie chránenému svetu. Axis je najväčší svetový dodávateľ na trhu IP kamier a pôsobí ako hybná sila v tomto odvetví tým, že priebežne uvádza inovatívne sieťové produkty založené na otvorenej platforme. S pomocou globálnej siete partnerov tak prináša svojim zákazníkom vysokú hodnotu. Axis si zakladá na dlhodobých vzťahoch so svojimi partnermi, ktorým poskytuje na existujúcich i na nových trhoch prelomové sieťové produkty, ale aj svoje znalosti.

Axis má viac ako 2.000 vlastných zamestnancov vo viac ako 40 krajinách na celom svete a spolupracuje so sieťou viac ako 75.000 partnerov v 179 krajinách. Axis je spoločnosť založená v roku 1984 so sídlom vo Švédsku. Je zalistovaná na burze NASDAQ Štokholm pod značkou AXIS. Viac informácií o spoločnosti Axis nájdete na webovej stránke www.axis.com.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokIntegrácia RayTec VARIO IP do AXIS Camera Application Platform
Ďalší článokPanoramatické kamery pre monitorovanie veľkých otvorených plôch
Obchodná spoločnosť CANEX, spol. s r.o. vznikla v roku 1994 v Bratislave. Od prvých rokov pôsobenia sa zamieravala na počítačové siete a distribúciu IP technológií. V roku 1996 po získaní distribučnej zmluvy s firmou AXIS communications AB sa rozhodla špecializovať na IP video monitorovacie systémy a vlastný vývoj programového vybavenia pre IP video monitoring pod značkou WatchSystem. Od začiatku sme na Slovensku formovali a vytvárali mladý, ale dynamicky rozvíjajúci sa trh s IP kamerami a IP security riešeniami. Dnes je tento trh jeden z najrýchlejšie rastúcich trhov na svete. V súčasnosti našim partnerom ponúkame najširšie služby na Slovenskom trhu v oblasti IP security videa, od návrhu projektov, cez zákazkový vývoj softvéru až po školenia a poradenstvo.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ